Nie żyje córka znanego dziennikarza. Trzy tygodnie temu pochował syna. "Jest zdruzgotany"

Larry King to legenda amerykańskiego dziennikarstwa. 86-latek przeżywa obecnie niewyobrażalną tragedię. Trzy tygodnie po tym, jak pożegnał syna, na raka umarła jego córka.

Larry King to w USA postać znana niemal każdemu. Jego talk show przyciągał przed odbiorniki miliony widzów, nagrody za prowadzenie audycji radiowych i telewizyjnych płynęły szerokim strumieniem, na koncie legendy CNN było też kilka poczytnych książek. Parę lat temu Larry King odszedł na emeryturę. Niestety, na 86-latka spadła ogromna tragedia. Ojciec pięciorga dzieci pożegnał w ciągu miesiąca dwoje z nich.

Zobacz wideo

Córka Larry'ego Kinga umarła trzy tygodnie po swoim bracie

Jak podaje serwis "Daily Mail", informację o śmierci dwóch członków rodziny podała im wnuczka Kinga. 

Jego ukochany syn, Andy, odszedł 28 lipca, choć do tej pory cieszył się dobrym zdrowiem. 65-latek umarł nagle, a lekarze jako przyczynę wskazują atak serca. Ojciec nie mógł uczestniczyć w pogrzebie syna. 86-letni Larry wciąż jest rehabilitowany po udarze, który przeszedł niedawno. Choć wraca do sprawności, jego zdrowie nie jest najlepsze, więc lekarze zabronili mu lecieć z Los Angeles (gdzie mieszka) na Florydę, gdzie obdywał się pogrzeb. Przez rekonwalescencję i pandemię koronawirusa King jest praktycznie zamknięty w swoim domu i pogrzeb syna musiał oglądać online.

Trzy tygodnie po Andym, w środę, umarła córka Kinga, Chaia. 52-letnia kobieta od lat walczyła z rakiem płuc. 

Każdy z nas czuje się teraz fatalnie, jesteśmy złamani - powiedziała w rozmowie z "Daily Mail" wnuczka dziennikarza. - Larry jest zraniony i zły.
Cały poprzedni rok bardzo chorował. Wszystkie z jego dzieci ciągle się nim zajmowały i nie opuszczały go ani na chwilę - przyznała Jillian. - Nie może pogodzić się z tym, że teraz je traci. 

Amerykańskie media podają, że Larry King jest "zdruzgotany" tragedią, która przytrafiła się jego rodzinie. 

Larry King na wózku inwalidzkimLarry King na wózku inwalidzkim KAT / SplashNews.com / KAT / SplashNews.com/East News