Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała zdjęcie z synem. Kosma jest podobny do znanej mamy

Emilia Komarnicka-Klynstra rzadko pokazuje zdjęcia z synem. Teraz zrobiła wyjątek. Kosma jest już naprawdę duży.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra to jedno z najbardziej tajemniczych małżeństw w polskim show-biznesie. Para od ponad dwóch lat wspólnie wychowuje syna i bardzo chroni jego prywatność, unikając publikowania zdjęć. Dlatego też niemałym zaskoczeniem był fakt pojawienia się wspólnej fotografii znanej mamy z synem w mediach społecznościowych. Aktorka uwieczniła wakacyjny moment.

Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała zdjęcie z synem

Piękna i klimatyczna fotografia ukazała się na Instagramie aktorki. Prawdopodobnie zdjęcie zostało wykonane na wakacjach i przedstawia Emilię dającą całusa ukochanemu dziecku. To jedno z nielicznych ujęć małego Kosmy, na którym choć trochę go widać. Od razu w oczy rzuca się jasny kolor włosów chłopca, który z pewnością odziedziczył po mamie.

Nic więcej nie trzeba - podpisała zdjęcie aktorka.
 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów i komplementów.

Miłego dnia z takim przystojniakiem!
Śliczny synek.
Ale przystojniak - czytamy w komentarzach.

Emilia Komarnicka-Klynstra życie prywatne

Emilia Komarnicka-Klynstra w 2017 roku poślubiła Redbada Klynstrę, z którym razem grała w serialu "Na dobre i na złe". Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, o czym poinformowali parę dni później, zamieszczając krótki wpis na Facebooku. Rok później, dokładnie w czerwcu 2018 roku, na świat przyszedł syn pary, którego nazwali Kosma. O ciąży aktorki także wiedziało niewielu, a większość fanów dowiedziała się dopiero po narodzinach.

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?
Więcej o: