Wyluzowana Małgorzata Foremniak biega boso po łące w samej chuście. "Figura i te plecy, wow"

Małgorzata Foremniak zachwyciła onieśmielonych jej wdziękami internautów opublikowanym na Instagramie filmikiem. Wyzwolona aktorka wypoczywa na łonie natury, biegając boso po łące!

Małgorzata Foremniak od kilku tygodni mieszka na wsi w okolicach Węgrowa. Piękna aktorka uciekła od miejskiego zgiełku do swojej letniej rezydencji i upaja się widokiem zniewalających krajobrazów. Na początku tego roku gwiazda wyznała, że musiała pójść na terapię, by uporządkować swoje życie wewnętrzne. Wszystko wskazuje na to, że Małgosia uporała się z problemami, bo na publikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach i filmikach wygląda kwitnąco. Na ostatnim nagraniu blasku dodaje uśmiech i wyzwolony bieg po łące. Foremniak zaprezentowała się boso w przewiązanej u szyi łososiowej chustko-sukience.

Małgorzata Foremniak hasa boso po łące 

Na instagramowym profilu Małgorzaty Foremniak nie znajdziemy negliżu. Aktorka może pochwalić się świetną figurą, jednak zawsze prezentuje swoje ciało ze smakiem i klasą. 53-latka opublikowała w mediach społecznościowych pełen kokieterii filmik, na którym w dość sensualnym stroju biega boso po łące. Nic dziwnego, że nagraniem zachwyciła internautów, a szczególnie męską ich część. Fani gwiazdy docenili jej świetną formę, a największą uwagę zwrócili na pięknie wyrzeźbione plecy Foremniak. Jest co podziwiać!

 

"Dżana z dżungli" - tak nazwała siebie w hashtagach aktorka, nawiązując do amerykańskiego animowanego serialu o podobnym tytule. W komentarzach zaroiło się od komplementów: 

Boska jak zawsze!
Jesteś jak wino!
Ależ Pani jest piękna. A figura i te plecy, wow!
Szalona kobitka!

Widać, że Małgorzacie Foremniak nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Wystarczy zastrzyk pozytywnej energii i piękno natury wokół!

Zobacz wideo Jak celebryci spędzają wolny czas?