Małgorzata Foremniak zdecydowała się na terapię. Namówiła ją do tego córka. "Czuję się, jakbym dostała nową siebie"

Małgorzata Foremniak ze swoją córką Aleksandrą Jędruszczak udzieliły wywiadu magazynowi "Uroda życia". Aktorka wyznała, że dzięki Oli udała się na terapię, która pomogła jej się uporać z wewnętrznymi problemami.

Chodzenie na terapię do psychologa czy psychoterapeuty wciąż bywa tematem tabu, ale nie dla Małgorzaty Foremniak. Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoich problemach, które udało jej się pokonać właśnie dzięki pomocy specjalisty. Na ten krok namówiła ją córka. 

Małgorzata Foremniak chodzi na terapię

Córka Małgorzaty Foremniak, Aleksandra Jędruszczak, jest psychoterapeutką i to właśnie ona namówiła swoją mamę, aby udała się do specjalisty. Dlaczego? Od jakiegoś czasu aktorka miała problemy ze snem, co zapaliło jej czerwoną lampkę i nasunęło wniosek, że nie zamknęła wszystkich spraw z przeszłości. 

Bardzo długo była ze mnie taka Gosia Samosia. Aż w końcu zaczął mnie męczyć jeden sen. Pojawiał się codziennie i w końcu opowiedziałam go Oli - zdradza.

Okazuje się, że jej córka ucieszyła się z tego wyznania.

Ja tylko czekałam na ten moment.

Aktorka w końcu rozpoczęła terapię, co okazało się najlepszym rozwiązaniem.

Ola namówiła mnie na spotkanie ze wspaniałym psychologiem i okazało się, że psychologia to jest fajna droga do samoświadomości. (…) Dzisiaj już oddycham z ulgą. Czuję się, jakbym dostała nową siebie - wyznaje aktorka. 

Gdyby nie córka, aktorka nie zdecydowałaby się pójść tą drogą tak szybko. 

 

Kim jest Aleksandra Jędruszczak?

Aleksandra Jędruszczak jest córką Małgorzaty Foremniak z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Jędruszczakiem. Mąż aktorki zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku. Córka Małgorzaty Foremniak jest psychoterapeutką i w przeciwieństwie do znanej mamy, stroni od blichtru show-biznesu.

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców:

Zobacz wideo

RG