Małgorzata Foremniak zdecydowała się na terapię. Namówiła ją do tego córka. "Czuję się, jakbym dostała nową siebie"

Małgorzata Foremniak ze swoją córką Aleksandrą Jędruszczak udzieliły wywiadu magazynowi "Uroda życia". Aktorka wyznała, że dzięki Oli udała się na terapię, która pomogła jej się uporać z wewnętrznymi problemami.

Chodzenie na terapię do psychologa czy psychoterapeuty wciąż bywa tematem tabu, ale nie dla Małgorzaty Foremniak. Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoich problemach, które udało jej się pokonać właśnie dzięki pomocy specjalisty. Na ten krok namówiła ją córka. 

Małgorzata Foremniak chodzi na terapię

Córka Małgorzaty Foremniak, Aleksandra Jędruszczak, jest psychoterapeutką i to właśnie ona namówiła swoją mamę, aby udała się do specjalisty. Dlaczego? Od jakiegoś czasu aktorka miała problemy ze snem, co zapaliło jej czerwoną lampkę i nasunęło wniosek, że nie zamknęła wszystkich spraw z przeszłości. 

Bardzo długo była ze mnie taka Gosia Samosia. Aż w końcu zaczął mnie męczyć jeden sen. Pojawiał się codziennie i w końcu opowiedziałam go Oli - zdradza.

Okazuje się, że jej córka ucieszyła się z tego wyznania.

Ja tylko czekałam na ten moment.

Aktorka w końcu rozpoczęła terapię, co okazało się najlepszym rozwiązaniem.

Ola namówiła mnie na spotkanie ze wspaniałym psychologiem i okazało się, że psychologia to jest fajna droga do samoświadomości. (…) Dzisiaj już oddycham z ulgą. Czuję się, jakbym dostała nową siebie - wyznaje aktorka. 

Gdyby nie córka, aktorka nie zdecydowałaby się pójść tą drogą tak szybko. 

Kim jest Aleksandra Jędruszczak?

Aleksandra Jędruszczak jest córką Małgorzaty Foremniak z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Jędruszczakiem. Mąż aktorki zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku. Córka Małgorzaty Foremniak jest psychoterapeutką i w przeciwieństwie do znanej mamy, stroni od blichtru show-biznesu.

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców:

RG

Więcej o:
Komentarze (56)
Małgorzata Foremniak zdecydowała się na terapię. Namówiła ją do tego córka. "Czuję się, jakbym dostała nową siebie"
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 49 razy 39

  Córka śliczna, a matka z wiekiem coraz piękniejsza. Porównajcie ją z taką Racewicz albo inną Pieńkowską. Argument, że twarz narzędziem pracy itd. można o kant potłuc, potwierdza głupotę wymienionych dwóch.

 • c.t.k

  Oceniono 27 razy 11

  Najważniejsze to mieć się do kogoś przytulić, poczuć ciepło, zapach, bezpieczeństwo. Nie mówię tu ani o psie, ani o kocie.

 • wmaestro

  Oceniono 14 razy 10

  faktycznie stroni od tego blichtru aż z pierwszej strony ;-)

 • Gość: Ula

  Oceniono 26 razy 6

  Terapia prowadzi tez do rozgrzebywania przeszłości i nie raz jej nie zamyka

 • Gość: Golum

  Oceniono 36 razy 6

  Kolejny artykuł o niczym i nikim

 • eurotram

  Oceniono 16 razy 4

  Oczywiście, psycholog w pierwszej kolejności bardzo sprawnie ją przekonał, że powinna mu zapewnić stałe źródło dochodu na rok-dwa; przecież do tego się głównie sprowadzają działania dzisiejszych psychologów. Podobnie lekarze: jak przychodzisz w ramach NFZ, to ma wylane; jak płacisz, to robi wszystko żeby leczyć, a nie wyleczyć. Psychodzy i lekarze powinni być opłacania ZADANIOWO; wtedy skuteczność pomocy pacjentom na bank by poszła w górę.

 • wojtasar

  Oceniono 18 razy 4

  nowoczesna kobieta i jaka mądra jak ma problemy to idzie na terapię jakie to odkrywcze !!! pogratulować inteligencji

 • Gość: Ella

  Oceniono 9 razy 3

  Nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do psychologa, nie pasuje ci to nie idziesz. Mnie akurat terapia pomogła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX