Siwiutka Małorzata Foremniak dała się postarzyć specjalną charakteryzacją. "Osiwiałam"

Małgorzata Foremniak zaangażowała się w projekt, do którego konieczne było zerwanie z dotychczasowym wizerunkiem aktorki o włosach blond. W takim wydaniu Małgosi jeszcze nie widzieliśmy - zupełnie osiwiała.

Małgorzata Foremniak od lat konsekwentnie trzyma się koloru blond na włosach. Wygląda w nim młodo i pięknie, choć oczywistym jest, że w wieku 53 lat niewątpliwie pojawiły się już siwe włosy. Jak wyglądałaby bez farbowania?

Zobacz wideo

Małgorzata Foremniak w zupełnie siwych włosach

Małgorzata Foremniak pokazała charakteryzację, która została wykonana najpewniej do nowej roli. Niestety, nie pochwaliła się szczegółami projektu, wiadomo tylko, kto wykonał zdjęcie. Autorką jest tutaj Ola Cywka.

Osiwiałam... - podpisała aktorka.
 

Fotografię pokazała na swoim Instagramie na krótko po wyborach. Nic dziwnego, że fani zaczęli doszukiwać się związku pomiędzy wynikami wyborów prezydenckich, w których - jak wiemy - zwyciężył Andrzej Duda - a wyglądem Foremniak. "Osiwienie" miałaby spowodować właśnie wygrana obecnego prezydenta.

To po wyborach? - pytają fani.

Małgorzata Foremniak również i tutaj postanowiła nie zdradzać, co myśli o wynikach niedzielnego głosowania.

Choć Małgorzata Foremniak w siwych włosach i nieco zaniedbanej stylizacji odbiega wizerunkowo od tego, do czego zdążyła nas przyzwyczaić przez ostatnie lata, fanów zachwyciła przemianą. Piszą, że właśnie po takiej metamorfozie można poznać dobrego aktora, który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia swój wizerunek o 180 stopni:

Siwa czy nie, i tak piękna!
Tak dzięki charakteryzacji można się pięknie starzeć. Pięknie Panią postarzono!
Uwielbiam aktorów w takim wydaniu. Wspaniałe popatrzeć na tak profesjonalną charakteryzację. Pani Małgosiu! Szacun!

A jak wam się podoba Małgorzata Foremniak w takim wydaniu?

Więcej o: