Magda Mołek komentuje utratę swojego talk-show w TVN. "Dowiedziałam się z mediów. Byłam na to przygotowana"

Magda Mołek zamieściła obszerny wpis na Instagramie, w którym przyznała, że nikt nie poinformował jej o zdjęciu z anteny programu, który prowadziła przez 13 lat.

Magda Mołek przez kilkanaście lat była jedną z większych gwiazd stacji TVN. Kilka miesięcy temu prezenterka obwieściła, że żegna się z rolą gospodyni porannego "Dzień Dobry TVN", ponieważ zabiera jej to czas, jaki chciałaby poświęcić dzieciom. Od tamtej pory skupiła się na rozwijaniu kanału na YouTubie, a także innych projektach. Niedawno pisaliśmy, że talk-show "W roli głównej", który sama zainteresowana prowadziła od 2007 roku, znika z anteny. Jak się okazuje, Magda Mołek dowiedziała się o tym z mediów. 

ZOBACZ TEŻ: Magda Mołek odchodzi z TVN? "W roli głównej" znika z anteny!

Magda Mołek dowiedziała się z mediów o stracie pracy 

Magda Mołek na Instagramie zamieściła obszerny wpis, w którym porusza temat dyskryminacji kobiet. Prezenterka opublikowała czarno-białe zdjęcie i wsparła ruch #womensupportingwomen, aby wyrazić w ten sposób niezgodę na nierówne traktowanie kobiet. 

(...) To jest mój gest solidarności z tymi z Was, które doświadczacie przemocy. Jakiejkolwiek. I z tymi, które szukacie inspiracji i wsparcia w decyzjach. Jako dziennikarka będę nadal starać się zadawać pytania o nas, nasze potrzeby, zabierać głos w ważnych dla nas sprawach i namawiać Was, byście dbały o siebie. Dlatego powstał mój kanał na YouTubie #WMOIMSTYLU i dlatego robię z Joanną Keszką podcasty o kobiecej seksualności... - czytamy pod postem.

Przy okazji Magda Mołek przyznała, że o zdjęciu z anteny swojego programu dowiedziała się z telewizji. 

(...) Choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu "W roli głównej", byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego Wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że Wam to wyjdzie. Bo wyjdzie!... - dodała.
 

Przypomnijmy, że Magda Mołek prowadziła program "W roli głównej" nieprzerwanie od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziła rozmowy z najznamienitszymi postaciami polskiego show-biznesu. Szkoda, że talk-show zakończył się w tak nieprzyjemnych okolicznościach.

Więcej o: