Senna Renata Kaczoruk pozuje na drzewie w obiektywie mamy. "Wyglądasz jak śpiąca królewna"

Renata Kaczoruk pracowała kiedyś jako modelka. Od razu widać, że nadal czuje się przed obiektywem aparatu jak ryba w wodzie.

Renata Kaczoruk zadebiutowała na salonach jako partnerka Kuby Wojewódzkiego. Ich związek zaczął się w 2013 roku i potrwał aż 5 pięć lat, a to dość długo jak na kochliwego showmana. Wiele osób uważało, że zerwanie zaręczyn z samozwańczym "królem TVN-u" i szeroko komentowany udział w "Azja Express" zakończą krótką karierę Renaty. Tak się jednak nie stało. Modelka nadal funkcjonuje na obrzeżach show-biznesu.

ZOBACZ: Renata Kaczoruk komentuje zwiastun "Nic się nie stało". "Nie zauważyliśmy niczego niepokojącego" [TYLKO U NAS]

Renata Kaczoruk w obiektywie mamy

Jak na współczesną celebrytkę przystało, Renata Kaczoruk regularnie udziela się w mediach społecznościowych. W tym z pewnością pomaga jej doświadczenie przed obiektywem. Swego czasu Renulka pracowała jako modelka. Do tej pory chętnie fotografuje się, choć coraz częściej robi to amatorsko. Ostatnio wzięła udział w spontanicznej sesji zdjęciowej w Łazienkach Królewskich. Fotki zrobiła jej mama.

 
Uchwycona przez moją mamę w objęciach matki natury - czytam w opisie zdjęcia.

Renata Kaczoruk zapozowała w zwiewnej sukience z odkrytymi plecami. Była boso. Od razu widać, że nadal czuje się przed obiektywem aparatu jak ryba w wodzie. Nawet drzewo umiała wykorzystać jako rekwizyt do zdjęcia. Nic dziwnego, że w komentarzach nie brakuje zachwytów i komplementów.

Wyglądasz jak śpiąca królewna, która czeka na księcia.
Ślicznie.
Przepięknie! - piszą internauci.
Zobacz wideo Renata Kaczoruk wśród największych gwiazd na Emmy 2018! Modelka miała dwie kreacje. Pokazała nagrania zza kulis

Renata to piękna kobieta, a jej mama ewidentnie ma oko do robienia zdjęć. Ta sesja nie mogła się więc nie udać.