Marta Kaczyńska pochwaliła się zdjęciem mieszkania. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego zwraca uwagę na detale

Marta Kaczyńska zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego psa i przy okazji zaprezentowała obserwatorom, jak wygląda jej salon.

Marta Kaczyńska przez wiele lat nie udzielała się medialnie. Wszystko zmieniło się już w 2005 roku, gdy wzięła udział w kampanii prezydenckiej swojego taty - prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Od tamtej pory córka zmarłej prezydenckiej pary wzbudza coraz większe zainteresowanie. Internauci szczególnie ciekawi są smaczków z jej życia prywatnego, a tych nie brakuje. Mimo że sama zainteresowana dość oszczędnie dzieli się życiem rodzinnym w mediach społecznościowych, to od czasu do czasu zdarza jej się pokazać nieco więcej. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się zdjęciem salonu. 

ZOBACZ TEŻ: Córka Marty Kaczyńskiej osiąga ogromne sukcesy. Zajęła pierwsze miejsce w konkursie konnym. Mama jest dumna?

Marta Kaczyńska pokazała salon

Życie prywatne Marty Kaczyńskiej z pewnością nie należy do nudnych. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego niedawno wyszła kolejny raz za mąż i zaledwie tydzień po ślubie urodziła trzecie dziecko. Wraz z obecnym mężem Piotrem Zielińskim mieszka na co dzień w Trójmieście, gdzie wychowuje trójkę dzieci. Mimo że stroni od mediów, zainteresowanie jej osobą nie maleje. Marta Kaczyńska jest aktywna na Instagramie, jednak zazwyczaj na jej profilu możemy oglądać zdjęcia pięknych widoków czy kwiatów.

Zobacz wideo Jarosław Kaczyński na uroczystości na Zamku Królewskim

Tym razem pochwaliła się zdjęciem swojego pupila leżącego na kanapie. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wygląda salon Marty Kaczyńskiej. Na ścianie widzimy obraz autorstwa Anny Zalewskiej. Całe pomieszczenie jest utrzymane w jasnych barwach i dominuje w nim minimalizm. Myślicie, że Marta Kaczyńska już wkrótce pokaże nam nieco więcej? 

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska instagram.com@mmkaczynska