Agata Młynarska ostro komentuje reakcję Elżbiety Witek na powołanie komisji ds. pedofilii. "Pani śmiech jest przerażający"

Agata Młynarska po raz kolejny zabrała głos w ważnej sprawie społecznej. Na Instagramie skomentowała zachowanie marszałek Sejmu, Elżbiety Witek, podczas powoływania członków komisji ds. pedofilii. Dziennikarka nie przebiera w słowach!

Agata Młynarska dosyć często wykorzystuje media społecznościowe do poruszania istotnych dla większości Polaków kwestii. Niedawno przeprowadziła wywiad ze swoją siostrzenicą i jej żoną, w którym wyeksponowała nierówności w traktowaniu par homoseksualnych. Jeszcze wcześniej wypowiedziała się na temat afery pedofilskiej opisanej w dokumencie Netfliksa, a teraz znów nawiązuje do molestowania nieletnich. Dziennikarka jest mocno oburzona reakcją marszałek Sejmu, Elżbiety Witek, która podczas powoływania członków komisji ds. pedofilii kilkukrotnie wybuchnęła śmiechem. Młynarska nie przebiera w słowach!

Agata Młynarska oburzona śmiechem Elżbiety Witek

Podczas środowych obrad Sejmu miała miejsce nietypowa sytuacja. Marszałek, Elżbieta Witek, kilkukrotnie wyłączała mikrofon, by ukryć śmiech podczas wybierania członków komisji ds. pedofilii. To niepoważne zachowanie pani polityk jest od wczoraj szeroko komentowane w mediach. Głos w sprawie zabrała również Agata Młynarska. Dziennikarka poczuła się dotknięta pozbawioną szacunku wobec ofiar pedofilii reakcją Witek. Swoje oburzenie wyraziła w formie instagramowego postu. 

Szanowna Pani Marszałek, jak Pani by się czuła jako mama zgwałconego dziecka, gdyby słyszała Pani śmiech przy powoływaniu komisji, która być może stanie się ostatnią deską ratunku dla ofiar pedofilii. Pani śmiech brzmi strasznie! Jest przerażający. Czuję się nim dotknięta na wielu poziomach. Jako matka, kobieta, obywatelka. Nie wiem, jak Pani się wytłumaczy z tego śmiechu, ale wiem jedno, że patrząc sobie w twarz w lustrze, będzie go Pani zawsze słyszeć.
 

Zgadzacie się z krytyczną opinią dziennikarki? 

Zobacz wideo Agata Młynarska od lat zmaga się z poważną chorobą!