Weronika Rosati skrytykowana za zdjęcie córką. Internautka twierdzi, że jest zbyt niebezpieczne

Weronika Rosati na ostatnim zdjęciu pokazała się z córką w takich samych fryzurach. Mała Ela pozowała w skąpym ubraniu, co zaniepokoiło jedną internautkę.

Weronika Rosati samotnie wychowuje niemal 3-letnią Elizabeth. Chętnie dzieli się na Instagramie wspólnymi zdjęciami z córeczką, jednak cały czas nie pokazuje jej twarzy. Rezolutna dziewczynka wywróciła życie aktorki do góry nogami. Dla dobra dziewczynki stoczyła batalię z jej ojcem. Teraz gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się zdjęciem z córką, która zaniepokoiło pewną fankę. 

ZOBACZ: Weronika Rosati nie może mówić o tym, co zrobił Śmigielski. Komentuje decyzję sądu. "Mam pamiętać teraz, by być nikim"

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę do zoo

Weronika Rosati pozuje z córką

Aktorka dzieli życie na dwa kontynenty i aktualnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z Elizabeth w takich samych fryzurach. Weronika i jej pociecha wybierały się na plaże lub basen, bo w Kalifornii nie brakuje słońca. 

 

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani zachwycali się zdjęciami. Można zauważyć, że dziewczynka stoi tyłem do obiektywu i ma nagie plecy, co zaniepokoiło pewną internautkę. 

Pani Weroniko, proszę nie udostępniać nagiego zdjęcia córki. Pedofile tylko na to czekają. Słyszała pani o zjawisku "sharenting"? Proszę o tym poczytać. PS. Nie piszę złośliwie, ale raczej z troski o pani córeczkę - napisała fanka aktorki.

komentarz pod zdjęciem Weroniki Rosatikomentarz pod zdjęciem Weroniki Rosati screen Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati nie odniosła się do krytycznych słów obserwatorki, jednak pod komentarzem internauci wyśmiewali jej słowa. Twierdzili, że fanka aktorki przesadza i pisali, że aktorka jest świadoma tego, co publikuje na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: "M jak miłość". Weronika Rosati nie pojawiła się na planie serialu. Zniknie z produkcji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.