"M jak miłość". Weronika Rosati nie pojawiła się na planie serialu. Zniknie z produkcji?

Weronika Rosati nie pojawiła się na planie "M jak miłość", pomimo rozpoczęcia prac nad nowym sezonem. Czy to oznacza, że nie zobaczymy już Anki Iwaszkiewicz, w której postać się wcielała? Jest odpowiedź produkcji.

Weronika Rosati w serialu "M jak miłość" wcielała się w rolę Anki Iwaszkiewicz, przyjaciółkę Kingi Zduńskiej granej przez Katarzynę Cichopek. Gdy media obiegła wiadomość, że zostały wznowione prace na planie, wszyscy byli ciekawi, jacy aktorzy pojawią się w nowym sezonie. Okazuje się, że wśród nich zabrakło Weroniki Rosati.

Weronika Rosati nie wróci na plan produkcji "M jak miłość"?

Weronika Rosati obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Z powodu trudnej sytuacji panującej na świecie nie ma możliwości powrotu do Polski. Nic więc dziwnego, że widzowie są zaniepokojeni tym, że produkcja może znowu wykluczyć jej postać.

Bardzo zależy mi na jak najszybszym powrocie na plan "M jak miłość" i jestem wdzięczna, że tam na mnie czekają. Niestety, po sprawdzeniu wszystkich możliwości przylotu do Polski, wciąż nie wiem, kiedy mogę wrócić - powiedziała aktorka w rozmowie z portalem Flesz.

Ponadto ten sam portal dowiedział się, że aktorka nie ma czego się obawiać. Nikt nie planuje zakończyć historii jej postaci. Co więcej, będzie tylko trochę "unowocześniona". Weronika Rosati swoje kwestie nagra przez kamerkę internetową i na początku również tam będzie występować. Tak będzie komunikować się z przyjaciółmi w serialu.

Warto przypomnieć, że Weronika Rosati po raz pierwszy pojawiła się na planie serialu "M jak miłość" w 2002 roku. Jednak nie grała tam długo. Scenarzyści postanowili, że je postać wyjedzie na studia artystyczne do Krakowa. Znowu na planie pojawiła się w 2018 roku i została w serialu do dziś.

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza