Esmeralda Godlewska prezentuje smukłą sylwetkę. Jednak coś się nie zgadza... Mistrzyni retuszu powraca

Esmeralda Godlewska zamieściła nowe zdjęcie, na którym można zauważyć ingerencje autorki. Celebrytka starała się wyszczuplić.

Nie od dziś wiadomo, że Esmeralda Godlewska nie stroni od medycyny estetycznej. Nie tylko poprawia swoją urodę, ale także zdjęcia, które ukazują się w sieci. Celebrytka niezbyt często eksponuje na Instagramie całą sylwetkę, ale tym razem zrobiła wyjątek. 

Zobacz wideo Esmeralda Godlewska na Fame MMA 5

Esmeralda Godlewska poprawiła zdjęcie

Celebrytka pozowała na fotce w bardzo krótkiej koronkowej kreacji i kremowych sandałkach na obcasie. Zaprezentowała przy okazji ogromny biust, powiększone usta i smukłe nogi. W opisie publikacji Godlewska filozofuje na temat szczęścia. 

Szczęście nie przychodzi do nas niespodziewanie... Nie zapuka samo do Twoich drzwi i przywita cię, podając ci dłoń - pisała Esmeralda Godlewska na Instagramie.
 

Nie trudno zauważyć, że Esmeralda ingerowała w zdjęcie, które jest niewyraźne i rozmyte. Widać, że się wyszczupliła. Powiększając zdjęcie, można zobaczyć, że podłoga jest rozmazana i celebrytka sporo czasu spędziła na odchudzaniu swoich nóg w programie graficznym. 

Wyretuszowana Esmeralda GodlewskaWyretuszowana Esmeralda Godlewska Instagram/esmeralda_godlewskaofficial

To niejedyna ingerencja Esmeraldy w najnowsze zdjęcie. Coś dzieje się także na wysokości twarzy. Celebrytka siedzi na podwieszanym fotelu, a z tyłu można zauważyć ekran telewizora, który jest nienormalnie wygięty. Nie jesteśmy pewni, co dokładnie Godlewska poprawiła w tym miejscu, ale jest pewne: coś się zadziało. 

Wyretuszowana Esmeralda GodlewskaWyretuszowana Esmeralda Godlewska Instagram/esmeralda_godlewskaofficial

Esmeralda wyłączyła możliwość komentowania najnowszej publikacji, dlatego pod zdjęciem brakuje zachwytów albo uwag. 

ZOBACZ: Esmeralda Godlewska wstawiła zdjęcie bez makijażu. Fani zarzucają jej hipokryzję. "Bez makijażu, ale filtr jest. Sam retusz!"