Ulewy zniszczyły teatr Małgorzaty Potockiej. Straty są szacowane na prawie 300 tys. zł. "Woda sięgała do łydek"

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej został zniszczony podczas ulewy. Zdjęcia wnętrz mówią same za siebie.

Poniedziałkowa ulewa, jaka przeszła przez Polskę, okazała się katastrofalna w skutkach. Wiele budynków zostało zalanych, w tym także Teatr Sabat, którego właścicielką jest Małgorzata Potocka. Zniszczenia są spore i szacuje się, że wynoszą ponad 270 tysięcy złotych. 

ZOBACZ TEŻ: Viola Piekut pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej. Suknia wciąż zachwyca. "Co to za nimfa wodna?"

Teatr Małgorzaty Potockiej zniszczony 

Małgorzata Potocka przez ustanowione obostrzenia musiała zamknąć swój teatr. Wykorzystała ten czas na jego remont, jednak niedawna ulewa pokrzyżowała jej plany. W rozmowie z "Super Expressem" Małgorzata Potocka opowiedziała o skali zniszczeń.

Ulewa zalała mój teatr. Całą noc zmagaliśmy się z wodą, która sięgała do łydek. Nikt ze służb nie odbierał telefonów, musieliśmy działać sami.  W sali baletowej cała podłoga została zniszczona, podobnie w kawiarni, futryny w drzwiach i drzwi są do wymiany, czyli ok. 15 sztuk. Musimy położyć nowe podłogi i odmalować ściany - mówi przerażona aktorka. 

Straty wyliczono wstępnie na 270 tysięcy złotych. Małgorzata Potocka ma zamiar poprosić miasto o pomoc.

Pióra boa zostały zamoczone, stroje na nową premierę i buty są do wyrzucenia, a także zalane zostały bezcenne pamiątkowe zdjęcia zbierane przez 20 lat. (..) Poproszę miasto o pomoc - dodaje. 

Na oficjalnym profilu teatru pojawiły się zdjęcia zniszczeń, które obrazują skalę zniszczeń. 

Mamy nadzieję, że miasto lub inni sponsorzy pomogą odbudować zniszczony teatr. 

Zobacz wideo Emilian Kamiński: Żeby nie być frustratem, zacząłem sam organizować sobie życie [NEXT TIME]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.