Will Smith był zdradzany i na to pozwalał? Kochanek Jady Pinkett-Smith wyznaje: Dał mi błogosławieństwo

Jada Pinkett-Smith i Will Smith uchodzą za parę idealną. Pewien muzyk wyznał jednak, że przez lata sypiał z żoną aktora - i to za jego zgodą. Przedstawiciele Pinkett-Smith odnieśli się do tych rewelacji.

Jada Pinkett-Smith i Will Smith są małżeństwem od 1997 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, które rozwijają swoje kariery w show-biznesie. Związek aktorów uchodzi za idealny, jednak jakiś czas temu Jada przyznała, że mają za sobą poważny kryzys. Powiedziała, że doszło do "zdrady serca", jednak zapewniła, że cały czas byli sobie wierni. Inną wersję wydarzeń przedstawił 27-letni muzyk. 

Will Smith był zdradzany i na to pozwalał?

August Alsina to raper, który przy okazji wydania nowego krążka opowiedział o swojej relacji z żoną Willa Smitha. W najnowszym wywiadzie 27-latek wyznał, że przez kilka lat sypiał z Jadą Pinkett-Smith. Poznał ją dzięki synowi aktorki, Jadenowi Smithowi. Stwierdził, że o ich romansie wiedział też sam Will Smith, który wręcz zachęcał Augusta do głębszych interakcji z żoną.

Ja tak naprawdę usiadłem z Willem i odbyliśmy rozmowę. W związku z ich transformacją od małżeństwa do partnerstwa życiowego, o którym rozmawiali kilkukrotnie, i które nie przewidywało relacji romantycznej, on dał mi swoje błogosławieństwo. A ja totalnie oddałem siebie temu związkowi na lata swojego życia. Szczerze, prawdziwie i głęboko ją kochałem. Poświęciłem się temu, oddałem całego siebie - stwierdził August Alsina w wywiadzie dla "The Breakfast Club".

Raper wyznał, że Jada "zamordowała go" podejmując decyzję o zakończeniu ich relacji. 

Głos w tej sprawie zabrał manager Pinkett-Smith, który w rozmowie z portalem TMZ stwierdził, że informacje podane przez Alsina są "absolutnie nieprawdziwe". 

ZOBACZ TEŻ: Ta historia to gotowy scenariusz na film. Will Smith poszedł poznać Jadę, a... ożenił się z kimś innym. Szybko tego pożałował