"M jak miłość". Zmiana w obsadzie rodziny Kingi i Piotrka! Kogo nie zobaczymy w nowym sezonie?

W "M jak miłość" szykuje się wiele zmian. Tym razem aktorzy zmienią się w rodzinie Kingi i Piotrka.

Serial "M jak miłość" właśnie wznowił pracę nad kolejnym sezonem, który pojawi się już najbliższej jesieni. Aktorzy wrócili na plan, jednak okazuje się, że niektórych zabraknie. Co więcej, szykują się zmiany w rodzinie Piotrka (Marcin Mroczka) i Kingi (Katarzyny Cichopek).

Kogo nie zobaczymy w nowym sezonie "M jak miłość"?

Okazuje się, że "wymiana" aktorów dotyczyć będzie dzieci Piotrka i Kingi. Chodzi bowiem o córeczki bliźniaczki. Emilkę i Zuzię, w które wcielą się teraz prawdziwe siostry: 2-letnia Marcelina i Julia Kempa. Pierwsze zdjęcie dziewczynek pojawiło się na profilu instagramowym Katarzyny Cichopek.

Rodzina to jest siła. To moje pierwsze zdjęcie ze wszystkimi serialowymi dziećmi. Udało się! Choć nie było łatwo - wyznała aktorka.
 

Nic dziwnego, że zdjęcie licznie skomentowali widzowie, którzy nie mogą doczekać się już nowego sezonu.

A ja się już doczekać nie mogę nowych odcinków.
Ale Pani urosły te serialowe dzieci!
Super. Rodzina najważniejsza nawet ta serialowa - czytamy pod postem.

Co zobaczymy w nowym sezonie "M jak miłość"?

Na planie ponownie pojawi się Sławek Uniatowski. W najnowszym sezonie serialowy Leszek przeżyje wypadek w Himalajach. Mówi się, że pokona śmierć z miłości do Joasi, granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. Aktorka jest aktualnie w ciąży, a przyjścia pociechy na świat wyczekuje wraz ze swoim mężem, Rafałem Szatanem. Okazuje się, że najpewniej również serialowa bohaterka będzie spodziewała się dziecka.

Niezmiennie serial będzie emitowany w TVP 2 w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55.