Joanna Krupa świętuje Dzień Ojca. Przy okazji pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. "Twoja córka wygląda identycznie"

Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa, a fani w mig zaważyli, że jej córka jest do niej bardzo podobna.

Jesienią zeszłego roku Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą. Dokładnie 2 listopada na świat przyszła córka modelki: Asha-Leigh. Od tamtej pory życie prowadzącej "Top Model" zmieniło się o 180 stopni, co sama zainteresowana chętnie relacjonuje fanom na Instagramie. Na profilu świeżo upieczonej mamy dominują głównie zdjęcia z córką, jednak tym razem mogliśmy zobaczyć jej zdjęcie z dzieciństwa, które opublikowała z okazji Dnia Ojca. Fani są jednomyślni i uważają, że mała Asha jest chodzącą kopią mamy. Zobaczcie zresztą sami.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa bawi się z Ashą i ukochanymi pupilami. Internautka zwróciła uwagę na coś innego: Nie boi się pani o córeczkę?

Joanna Krupa w dzieciństwie

W związku z Dniem Ojca wiele gwiazd publikuje swoje archiwalne zdjęcia z ojcami. Nie było inaczej w przypadku Joanny Krupy, która pokazała uroczą fotkę, na której ma jedynie kilka miesięcy. 

Wszystkiego najlepszego tato. Kocham Cię! - napisała pod postem Krupa.

Warto zaznaczyć, że na zdjęciu modelka była mniej więcej w takim samym wieku, co jej córka. To skłoniło fanów oraz znajomych z branży do wielu komplementów. Ci zgodnie uznali, że mała Asha jest bardzo podobna do mamy. 

O Boże! Twoja córka wygląda identycznie!
Pani córka wygląda tak samo jak Pani, kiedy była Pani dzieckiem.
Ojej, Twoja córcia wygląda zupełnie tak, jak Ty wtedy - piszą w komentarzach. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Faktycznie, córka Joanny Krupy jest łudząco do niej podobna. 

Joanna Krupa z córkąJoanna Krupa z córką instagram.com@joannakrupa

ZOBACZ: Marcin Tyszka zachęca do udziału w "Top Model" okropnym wpisem. "Boczki zrzucamy". Internauci: Kilogramy można zrzucić, brak kultury pozostanie

Zobacz wideo Joanna Krupa w pierwszej sesji zdjęciowej z córką
Więcej o: