Magda Gessler pokazała zdjęcie sprzed 25 lat! Fani: Pani i Lara jak dwie krople wody

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem z 1994 roku. Pozuje na nim ze swoim przyjacielem Marcinem Tyszką. Fani pomylili restauratorkę z jej córką Larą Gessler.

Magda Gessler i Marcin Tyszka znają się od ponad 25 lat. Fotografowi zebrało się na wspominki, dlatego opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją przyjaciółką. Okazuje się, że zdjęcie zostało wykonane w 1994 roku w kawiarni hotelu Bristol. Spotkali się tam tuż po osiemnastych urodzinach Marcina.

Rok 1994... kawa z @magdagessler_official w @hotelbristolwarsaw. Pamiętam dokładnie - spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała w swojej bajkowej restauracji @u.fukiera... Tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy? @lara_gessler miałaś wtedy 5 lat.
 

Magda Gessler skomentowała post Marcina nie kryjąc wzruszenia:

Tyszek, ty mój kochany, słodki przyjacielu... Aż mi łzy popłynęły ze wzruszenia. Piękny Ty. Magda - napisała.

Restauratorka postanowiła również dodać pamiątkowe zdjęcie.

Wspomnienie 1994 r. Ja i mój przyjaciel Marcin Tyszka... szok? Ale tak było. Teraz trochę zbzikowaliśmy, oddając się bez reszty swoim pasjom... Kocham Cię, MT. #mg #besos
 

Fani Magdy zauważyli, że młoda restauratorka wygląda jak swoja córka! Widać, że Lara Gessler wdała się w mamę i odziedziczyła po niej urodę!

Na tym zdjęciu widać podobieństwo córki do mamy
Córka jest do Pani bardzo podobna. Pozdrawiam
Pani i Lara jak dwie krople wody!
Widać, jak bardzo Lara jest podobna do Pani. Piękna!
Wow, cała Lara!

Wy tez widzicie to podobieństwo?

JP