Agnieszka Chylińska doszła do porozumienia z mężem? Wiele wskazuje na to, że parze udało się zażegnać kryzys

Fani Agnieszki Chylińskiej mogą odetchnąć z ulgą. Wygląda na to, że wokalistka zażegnała kryzys w małżeństwie.

Agnieszka Chylińska niechętnie opowiada o życiu osobistym, za to pisze bajki dla dzieci inspirowane jej życiem. Jej milczenie i unikanie rozmowy na temat jej rodziny wzbudza jeszcze większe zainteresowanie. W księgarniach pojawiła się najnowsza książka wokalistki "Dzielne Oczko", która może udowadniać, że kryzys w małżeństwie artystki został zażegnany. 

Zobacz wideo Chylińska śpiewa razem ze swoją 6-letnią córką

Agnieszka Chylińska pogodziła się z mężem?

Artystka w czasie izolacji czytała fragmenty swoich książek, a teraz promuje najnowszą odsłonę historii rodziny Zezików. Fani zaczęli analizować książki Agnieszki, w których często można spotkać bohaterów z rodzicami po rozwodzie, a wśród dorosłych fanów pojawiały się pytania, czy fikcja literacka może mieć związek z prawdziwym życiem autorki.

Menadżerka i przyjaciółka Chylińskiej zabrała głos w tej sprawie, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Jurorka "Mam Talent" podziękowała za wsparcie, lecz nie skomentowała plotek o rozwodzie. Tygodnik "Dobry Tydzień" przekonywał, że wokalistka i jej mąż postanowili zamieszkać osobno.

Wiele wskazuje na to, że para nie mieszka już razem - twierdził tygodnik.

Okazuje się, że jest inaczej. Ostatnio Agnieszka po raz pierwszy od dłuższego czasu wspomniała o mężu, mówiąc, że Marek umieścił w ogrodzie odstraszacz na krety. 

Wiele wskazuje na to, że w najnowszej książce "Królowa łez" ujawnia, że udało jej się zażegnać kryzys w związku. Państwo Zezikowie podobnie jak wokalistka i jej mąż mają trójkę dzieci. Bohaterowie serii są po rozwodzie, lecz nadal pozostają w dobrych relacjach.

W kolejnych rozdziałach rodzice Zezi, Giler i Franka postanawiają przepracować kryzys. Długie rozmowy, wspólna opieka nad pociechami i porządkowanie domu - działają na nich terapeutycznie. Momentem przełomowym w ich relacji okazuje się być znalezienie przez panią Zezikową sukni ślubnej. Byli małżonkowie postanawiają dać sobie drugą szansę. 

Mama i tata przytulili się do siebie mocno. [...] Mama odetchnęła z ulgą - czytamy w książce "Dzielne Oczko".

Mamy nadzieję, że w związku Agnieszki Chylińskiej wszystko jest na dobrej drodze.

Więcej o: