Courteney Cox świętuje 56. urodziny, wskakując w bikini do basenu. Później spotkała się z Aniston. Nie zabrakło zdjęć

Courteney Cox skończyła 15 czerwca 56 lat. Publiczne życzenia złożyła jej wieloletnia przyjaciółka, Jennifer Aniston.

Choć od zakończenia produkcji "Przyjaciół" minęło szesnaście lat, jej bohaterowie stale są niezwykle popularni. Jedni zachwycają, inni mniej. Niestety, na niekorzyść zmienił się Matthew Perry, o którym pisaliśmy kilka dni temu. Czas łaskawy jest jednak dla Jennifer AnistonCourteney Cox. Ta druga świętowała ostatnio 56. urodziny. W sieci nie zabrakło nowych zdjęć. Serialowa Monica opublikowała nawet z tej okazji wyjątkowe nagranie na Instagramie.

Courteney Cox świętuje 56. urodziny w towarzystwie Jennifer Aniston

Courteney jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Wrzuca do sieci zarówno nagrania, jak i zdjęcia różnej treści. Aktorka nie ma też problemu, by publicznie pokazywać swoją córkę, nieco odkrywając kulisy życia prywatnego. 15 czerwca świętowała urodziny. Wskakując do basenu, zaprezentowała sylwetkę. Jest naprawdę w dobrej formie!

Zobacz wideo Courteney Cox zaprezentowała sylwetkę podczas skoku do basenu

Pod postem fani składali solenizantce życzenia. Naszą uwagę przykuły jednak zdjęcia, jakie na swoim Instagramie opublikowała z okazji urodzin koleżanki Jennifer Aniston. Panie spotkały się, jednak Cox nieco się spóźniła. Mimo z pewnością bawiły się świetnie i wzniosły toast. W końcu jest za co, już niedługo premierę będzie miał film, który będzie kontynuacją uwielbianego na całym świecie sitcomu. Zagrać w produkcji zgodzili się wszyscy główni bohaterowie. Oprócz Cox i Aniston, zobaczymy w nim: Lisę Kudrow (Phoebe), Davida Schwimmera (Ross), Matta LeBlanca (Joey) oraz wspomnianego już Matthew Perry'ego (Chandler).

ZOBACZ TEŻ: Takiego zdjęcia zza kulis "Przyjaciół" jeszcze nie było! Courteney Cox pokazała imprezę zorganizowaną przed nagraniem ostatniego odcinka