Takiego zdjęcia zza kulis "Przyjaciół" jeszcze nie było! Courteney Cox pokazała imprezę zorganizowaną przed nagraniem ostatniego odcinka

Courteney Cox opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak aktorzy "Przyjaciół" świętowali tuż przed nagraniem ostatniego odcinka kultowego już serialu. Fotografię skomentowała Jennifer Aniston i Lisa Kudrow.

Ostatni odcinek "Przyjaciół" został wyemitowany we wrześniu 2004 roku. Serial doczekał się 10. sezonów i nadal jest jednym z najchętniej oglądanych sitcomów na świecie. Okazuje się, że wielkim sentymentem darzą go nie tylko widzowie, ale też aktorzy, którzy grali w produkcji. Najlepszym dowodem na to jest ostatni instagramowy wpis Courteney Cox czyli serialowej Moniki Geller. 

Courteney Cox wspomina "Przyjaciół"

Courteney Cox opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobiono 16 lat temu, chwilę przed tym, jak na planie serialu "Przyjaciele" zapadł ostatni klaps. Na fotografii znalazła się tylko Cox, ale też Lisa Kudrow, Matthew Perry, Jennifer Aniston, David SchwimmerMatt LeBlanc. Aktorzy siedzą przy zastawionym stole i żegnają się ze sobą po 10 latach wspólnie spędzonych na planie produkcji. 

Ostatnia wieczerza" przed nagraniem „Ostatniego” 23 stycznia 2004 r. - napisała pod zdjęciem Cox.
 

Sentymentalny wpis Cox skomentowały Jennifer Aniston i Lisa Kudrow. 

Komentarze pod zdjęciem Courteney CoxKomentarze pod zdjęciem Courteney Cox Fot. courteneycoxofficial/Instagram

Komentarze pod zdjęciem Courteney CoxKomentarze pod zdjęciem Courteney Cox Fot. courteneycoxofficial/Instagram

Na szczęście, jak wiadomo, nie było to ostatnie spotkanie aktorów "Przyjaciół". W tak zacnym gronie spotykają się od czasu do czasu i świetnie się bawią. Dowody znajdziecie na ich instagramowych kontach. Myślicie, że kiedyś doczekamy się kontynuacji kultowego serialu?

AG 

Courteney Cox pokazała na Instagramie, jak tańczy z córką

Zobacz wideo