Marta Manowska uratowała życie 90-letniej kobiecie. Gwiazda zachowała zimną krew

Marta Manowska to bardzo pracowita kobieta. Nawet w wolnej chwili pomaga starszym osobom. Jednej nawet uratowała życie.

Kilka dni temu Marta Manowska wróciła na plan programu, który otworzył jej furtkę do show-biznesu. Zdjęciami zrobionymi w czasie przerw w kręceniu show "Rolnik szuka żony" pochwaliła się w sieci. Widać, że jest bardzo szczęśliwa i tęskniła za pracą. Podczas izolacji jednak nie próżnowała. Manowska udzielała się charytatywnie i wspierała akcję "Obiady dla bohaterów". Rozwoziła jedzenie polskim kombatantom. Podczas jednej z wizyt wykazała się niebywałą odpowiedzialnością i zachowała zimną krew. Uratowała życie 90-letniej kobiecie.

Zobacz wideo Marta Manowska o "The Voice Senior". Zdradza swojego faworyta

Marta Manowska uratowała życie starszej kobiecie

Magazyn "Świat&Ludzie" donosi, że podczas jednej z wizyt Marta Manowska uratowała wręcz życie staruszki. Kobieta nagle bardzo źle się poczuła i skoczyło jej ciśnienie. Gwiazda TVP natychmiast zadzwoniła po pogotowie, a do czasu przybycia medyków wspierała 90-latkę dobrym słowem i cały czas była przy niej. 

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Oto uczestnicy 7. edycji programu. O miłość zawalczą aż dwie rolniczki

Prezenterka jest bardzo empatyczną osobą i czerpie radość z pomagania ludziom, zwłaszcza seniorom. Jakiś czas temu wsparła akcję Plotka, w której zbieraliśmy pieniądze na wielkanocne paczki dla starszych osób. Nic więc dziwnego, że Marta w takim szybkim czasie zdobyła sympatię widzów. Uśmiechem i pozytywną energią potrafi zarazić każdego!

Przypomnijmy, Manowska jest jedną z głównych twarzy Telewizji Polskiej. Prowadzi aż trzy show: "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior". Kontynuacja wszystkich programów jest zaplanowana w najbliższym czasie.