"Rolnik szuka żony". Diana spędza długi weekend w Krakowie. Zapozowała na tle Sukiennic i zachwyciła sylwetką

Diana z show "Rolnik szuka żony" wrzuciła do sieci zdjęcie z Krakowa. Widać, że dba o sylwetkę.

Uczestnicy telewizyjnych programów bardzo szybko zyskują popularność w naszym kraju. Mowa nie tylko o tanecznych i muzycznych show, ale również tych, w których Polacy szukają prawdziwej miłości. Do takich należy na przykład "Rolnik szuka żony", który od kilku sezonów cieszy się kilkumilionową oglądalnością. W ostatniej edycji zakochać chciała się Diana, która w długi weekend zachwyciła internautów sylwetką.

Zobacz wideo Marta Manowska o swoim partnerze

"Rolnik szuka żony". Diana spędza długi weekend na południu Polski

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Diana zmieniła fryzurę - wróciła bowiem do kruczoczarnej fryzury, w której czuje się najlepiej. Gwiazda show "Rolnik szuka żony" nie ukrywa też, że dba o figurę - w sieci nie brak ujęć w sportowym wdzianku. Internauci są zachwyceni jej ostatnim zdjęciem, jakie wrzuciła na Instagram. Zapozowała na tle Sukiennic.

Nie podróżujemy, aby uciec przed życiem, ale żeby życie nam nie uciekło - napisała w opisie.
 

Pod fotografią nie brakuje komplementów. Najczęściej pisanych w formie emotikon "ognia".

Udane ujęcie i tak skupiasz całkowitą uwagę.
Pięknie!

"Rolnik szuka żony" - najpopularniejsi uczestnicy

Nie mamy wątpliwości, że najpopularniejszymi uczestnikami programu i chyba też najbardziej lubianymi są  Małgosia Borysiewicz i jej mąż Paweł. Małżeństwo, które poznało się na planie show telewizyjnej jedynki, wychowuje aktualnie syna - Rysia. Już niedługo ich rodzina powiększy się jednak, ponieważ kobieta jest w ciąży. Para nie zdradziła jeszcze wprawdzie płci dziecka, ale myśli już o imionach.

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Andrzej Duda odwiedził Annę i Grzegorza Bardowskich. Nie każdy był zadowolony. "Krytykują nas"