Ewa Wachowicz znów wspomina wybory Miss World. Na zdjęciu pozuje ze znanym gwiazdorem. "Nic się pani nie zmieniła"

Ewa Wachowicz ponownie wrzuciła na Instagram archiwalne zdjęcia z czasów, gdy brała udział w wyborach Miss World. Fani nie szczędzą jej komplementów.

W 1992 roku Ewa Wachowicz została Miss Polonia i Miss Świata. Rok później przyznano jej natomiast tytuł World Miss University. Gwiazda chętnie wraca wspomnieniami do tamtych chwil i publikuje na Instagramie archiwalne zdjęcia. Tak zrobiła i tym razem. 

Zobacz: Ewa Wachowicz wspomina czasy, kiedy została miss. Zdjęcie w stroju kąpielowym poruszyło fanów: Piękno było pięknem

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Ewa Wachowicz wspomina wybory Miss World

Wolne chwile Ewa Wachowicz spędza, przeglądając album ze zdjęciami. To właśnie fotografię dwóch archiwalnych zdjęć wrzuciła na Instagram. Widzimy na nich młodą Ewę z Miss Węgier oraz Jeanem-Michelem Jarre’em, znanym kompozytorem, który występował w czasie wyborów.

Niedzielne przeglądanie starych albumów... Wybory Miss WORLD 92 w RPA! Z Miss Węgier i z Jean-Michel Jarre! No i się wzruszyłam... Pamiętacie, kto zadawał mi pytanie w finale, gdzie zdobyłam tytuł III Miss Świata? - napisała.
 

Przeczytaj: Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądała kiedyś najpiękniejsza Polka? ''Może nie było was na świecie''

Fani znali odpowiedź na pytanie Ewy - chodzi bowiem o Joan Collins. Nie zabrakło także komentarzy o dawnej i obecnej urodzie gwiazdy.

Nadal jest pani piękna i nic się pani nie zmieniła.
Wtedy i teraz ciągle piękna. Czas się dla Pani zatrzymał.
Zawsze cudowna! - komentują fani.

Oczywiście zgadzamy się z internautami. Ewa Wachowicz od lat zachwyca urodą.

Polecamy: Ewa Wachowicz jest w świetnej formie. Pochwaliła się zdjęciem, do którego pozuje, stojąc... na głowie. "Szacun, pani Ewo"