Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądała kiedyś najpiękniejsza Polka? ''Może nie było was na świecie''

Ewa Wachowicz wybrała się w sentymentalną podróż do lat dziewięćdziesiątych. Gwiazda na swoim prodilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z czasów, gdy została uhonorowana tytułem Miss Polonia.

Ewa Wachowicz święciła triumfy w latach dziewięćdziesiątych. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a zaledwie kilka miesięcy później wystartowała w konkursie Miss World. Była jedyną Polką, której udało się zdobyć koronę wicemiss. Zaledwie rok później, w 1993 roku, została Miss Świata Studentek. Niedawno gwiazda na swoim profilu na Instagramie powróciła do dawnych lat i opublikowała zdjęcie z konkursu. 

Zobacz wideo Ewa Wachowicz opowiedziała o treningach

Ewa Wachowicz opublikowała zdjęcie z konkursu Miss Polonia

Ewa Wachowicz jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami. Niedawno wróciła wspomnieniami do roku 1992, kiedy to została ukoronowana tytułem Miss Polonia. Zdjęcie opatrzyła sentymentalnym podpisem.

Czy też w ramach porządków i wolnego czasu przeglądacie stare zdjęcia? Ja znalazłam takie... Pamiętacie? A może nie było Was na świecie... tak jak nie było jeszcze internetu - napisała na swoim profilu. 
 

Gwiazda pozuje w stroju kąpielowym w zwierzęcy wzór, a na głowie ma koronę, którą otrzymała w konkursie. Zdjęcie spotkało się z niezwykle ciepłym odzewem ze strony internautów, a jej profil zalała fala pozytywnych komentarzy. Wielbiciele Ewy wspominali rok, w którym otrzymała tytuł Miss.

Miałem 12 lat wtedy, a w czasie finału w strojach kąpielowych grali „Sunshine Reggae”. Moja faworytka wygrała, a w czasie tour po Polsce zawitała do mojego miasta, gdzie zdobyłem zdjęcie z autografem.
Miałam to zdjęcie z autografem.
Pamiętam koronę, zastanawiałam się wtedy czy jest miękka, bo wyglądała jak zrobiona z poduszki. Miałam 15 lat - wspominają fani.

Chociaż od zdobycia tytułu najpiękniejszej Polki minęło 27 lat, to gwiazda stale jest obecna w mediach i rozwija swoją karierę. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. 

KK

Więcej o: