Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądała kiedyś najpiękniejsza Polka? ''Może nie było was na świecie''

Ewa Wachowicz wybrała się w sentymentalną podróż do lat dziewięćdziesiątych. Gwiazda na swoim prodilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z czasów, gdy została uhonorowana tytułem Miss Polonia.

Ewa Wachowicz święciła triumfy w latach dziewięćdziesiątych. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a zaledwie kilka miesięcy później wystartowała w konkursie Miss World. Była jedyną Polką, której udało się zdobyć koronę wicemiss. Zaledwie rok później, w 1993 roku, została Miss Świata Studentek. Niedawno gwiazda na swoim profilu na Instagramie powróciła do dawnych lat i opublikowała zdjęcie z konkursu. 

Zobacz wideo Ewa Wachowicz opowiedziała o treningach

Ewa Wachowicz opublikowała zdjęcie z konkursu Miss Polonia

Ewa Wachowicz jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami. Niedawno wróciła wspomnieniami do roku 1992, kiedy to została ukoronowana tytułem Miss Polonia. Zdjęcie opatrzyła sentymentalnym podpisem.

Czy też w ramach porządków i wolnego czasu przeglądacie stare zdjęcia? Ja znalazłam takie... Pamiętacie? A może nie było Was na świecie... tak jak nie było jeszcze internetu - napisała na swoim profilu. 

Gwiazda pozuje w stroju kąpielowym w zwierzęcy wzór, a na głowie ma koronę, którą otrzymała w konkursie. Zdjęcie spotkało się z niezwykle ciepłym odzewem ze strony internautów, a jej profil zalała fala pozytywnych komentarzy. Wielbiciele Ewy wspominali rok, w którym otrzymała tytuł Miss.

Miałem 12 lat wtedy, a w czasie finału w strojach kąpielowych grali „Sunshine Reggae”. Moja faworytka wygrała, a w czasie tour po Polsce zawitała do mojego miasta, gdzie zdobyłem zdjęcie z autografem.
Miałam to zdjęcie z autografem.
Pamiętam koronę, zastanawiałam się wtedy czy jest miękka, bo wyglądała jak zrobiona z poduszki. Miałam 15 lat - wspominają fani.

Chociaż od zdobycia tytułu najpiękniejszej Polki minęło 27 lat, to gwiazda stale jest obecna w mediach i rozwija swoją karierę. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. 

KK

Więcej o:
Komentarze (12)
Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądała kiedyś najpiękniejsza Polka?
Zaloguj się
 • joanelle

  Oceniono 1 raz 1

  No tak, usta niepowiększone, kości wszystkich nie widać, pupa zgrabna, i naturalny kolor włosów! Trudno uwierzyć, że przed erą filtrów instagrama tak wyglądały piękne kobiety

 • klm747

  Oceniono 1 raz 1

  niezapomniane "pomidory gatunku pelati"

 • kms2x

  Oceniono 1 raz 1

  Ale Pawlak, co sobie poużywał to jego.

 • anika145

  Oceniono 9 razy 1

  Brzydka baba.

 • dorry

  Oceniono 2 razy 0

  To zdjęcie akurat jest dosyć słabe. Ładna była, ale dosyć szybko nabrała ciała:)

 • marielnowak

  0

  teraz ładniejsza :)

 • info0

  Oceniono 2 razy 0

  Piękna kobieta. Niestety w czasie przeszłym. ;)

 • karo80.0

  Oceniono 6 razy 0

  Typowa, tłusta, nadwiślańska „piękność” o topornych rysach. Sorry, ale to jest miss dożynek w Pcimiu.

 • e-menda77

  Oceniono 10 razy 0

  Piękna kobieta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX