Elżbieta Romanowska zmieniła kolor włosów. "Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba"

Na Instagramie Eli Romanowskiej pojawiło się zdjęcie z kompletnie nową fryzurą. Fani nie kryją zachwycenia, a aktorka opowiada o równowadze.

Elżbieta Romanowska nie ukrywała, że włosy w kolorze jasnego blondu bardzo przypadły jej do gustu, jednak musiała pofarbować odrosty. Zaczęło się niewinnie, ale Ewa wyszła od ulubionej fryzjerki z całkiem nowym kolorem. Cały proces trwał aż pięć godzin. Trzeba przyznać, że efekt jest powalający.

Zobacz wideo

Ela Romanowska przefarbowała włosy 

Efektami metamorfozy aktorka podzieliła się na swoim instagramowym profilu. Post potraktowała jako pretekst do mówienia o swoich przemyśleniach związanych ze specyficzną sytuacją, z którą przyszło nam się zmagać.

Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba. Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres? Dres! Uczesanie? Warkocz lub koczek „bylejaczek” i opaska. Na twarzy? Krem ! I tak codziennie. Nie przeszkadzały mi odrosty (z każdym dniem coraz większe ), krótkie paznokcie czy brak makijażu.

Elżbieta przyznała, że przez ten czas nie skupiała się na wyglądzie.

Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów, koszenia trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi duża frajdę! Ale gdy zadzwonił telefon z informacja, że wracamy na plan pomyślałam: nareszcie! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5h u fryzjera.

Choć aktorka wcale nie narzekała na aktualny stan rzeczy, brakowało jej siebie sprzed tygodni. Zmianę koloru włosów można potraktować jako przerwanie rutyny i symbol powrotu do normalności.

I powiem wam, czuje się cudownie! I chociaż dzięki tej przymusowej pandemii miałam czas, by zwolnić i przemyśleć wiele spraw czy być z rodziną w trudnym dla nas momencie (za co jestem bardzo wdzięczna), to jednak dobrze jest poczuć się jak dawna ja . Teraz już wiem, że we wszystkim potrzebna jest równowaga! Czego sobie i wam, kochani, życzę!
 

Nowa fryzura bardzo spodobała się fanom Elżbiety. Obserwatorzy zasypali aktorkę pozytywnymi komentarzami.

Kolor cudo, taki bym chciała. A poza tym ładnemu we wszystkim ładnie
Piękny kolor
Piękne włoski

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Ela zaskakuje kolorem włosów. Jeszcze dwa lata temu aktorka chwaliła się różowymi końcówkami. Według nas, każda metamorfoza wychodzi Elżbiecie na plus. 

Więcej o: