Zosia Ślotała świętuje 3. urodziny syna. Kolorowe ciasteczka, żelki i tort z Pidżamersem. "Świetny motyw!"

Syn Zosi Ślotały skończył w miniony weekend trzy lata. Sławna mama zorganizowała dla niego niezapomniane przyjęcie urodzinowe.

Zosia Ślotała jest mamą pięcioletniej Rani i trzyletniego Leonarda. Młodsze dziecko blogerki skończyło ostatnio trzy lata, w związku z czym dumna mama postanowiła zorganizować mu niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Efektami przygotowanych dekoracji pochwaliła się na Instagramie. Fani zachwyceni. Leo również!

Zobacz wideo Zosia Ślotała o ciąży Anny Lewandowskiej: "Każda mama powinna ufać swojej intuicji"

Zosia Ślotała pokazała, jak wyglądała impreza urodzinowa syna

W poniedziałek na instagramowym profilu 31-latki pojawiło się kilka zdjęć, przedstawiających miejsce, w którym odbyły się urodziny jej syna. Leonard jest fanem "Pidżamersów" - francuskiego serialu animowanego, stworzonego na podstawie książki Les Pyjamasques, więc wszystkie talerzyki, butelki z sokami, były opatrzone właśnie naklejkami z bohaterami tej bajki. Ślotała stanęła wręcz na głowie, by zorganizować synowi wymarzone urodziny.

Marzeniem Leonarda były urodziny Pidżamersów! Musiałam stanąć na wysokości zadania, tworząc świat PJ Mask. Czas zostać bohaterem i zwalczyć złoczyńców. Podczas imprezki Leo przebrany był za Geksona, a Rania za Sowelle - napisała blogerka.
 

Fani pisali, że Zosia jest wspaniałą mamą i ochoczo składali solenizantowi życzenia.

Świetny motyw urodzinowy. Piękne przyjęcie!

Brawo mama! Spełnienia marzeń dla Leo!

Zadanie wykonane w pełni! Super to wszystko wygląda. Wszystkiego co najlepsze dla synka. Dużo zdrówka i uśmiechu. Niech rośnie zdrowo i spełnia swoje wszystkie marzenia!

Redakcja Plotka przyłącza się do życzeń i apeluje: Zosiu, czekamy na więcej pięknych zdjęć z dziećmi!

ZOBACZ TEŻ: Zosia Ślotała opowiedziała o ślubnych planach. Zdradziła, kiedy wyjdzie za mąż. "Muszę mieć wszystko dograne"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.