Aleksandra Kwaśniewska wysłała męża po zakupy. Miał kupić awokado i koperek, co przyniósł? Chyba nie o to chodziło

Aleksandra Kwaśniewska wysłała męża do sklepu, aby kupił koperek i awokado. Ten nie sprostał oczekiwaniom żony.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem już od 8 lat, a ich ślub był jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń 2012 roku. Para jednak niechętnie dzieli się kulisami życia prywatnego z mediami. Mimo to zdarza im się zdradzić nieco w mediach społecznościowych. Tym razem Ola zażartowała z męża, prezentując zakupy, jakie przyniósł do domu. 

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Kwaśniewska upiekła pierniki i perfekcyjnie je ozdobiła. Fani pytają, jakim cudem, a ona zdradza swój tajemny sposób. Nie wpadlibyście na to!

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Aleksandra Kwaśniewska żartuje z męża na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska poprosiła męża, aby kupił awokado i koperek. Jak się okazuje, to zadanie nieco przerosło muzyka. Ten do domu przyniósł pietruszkę i mango, co na tyle rozbawiło małżonkę, że ta pochwaliła się wpadką męża na Instastory.

Kiedyś poprosiłam męża, żeby kupił awokado i koperek, i przyniósł to. Okazuje się, że to najzupełniej typowe - podpisała zdjęcie Kwaśniewska

Aleksandra KwaśniwskaAleksandra Kwaśniwska instagram.com@aleksandraaleksandrowna

Jak się okazuje, wiele obserwatorek Aleksandry Kwaśniewskiej spotkała podobna historia, czym te podzieliły się z celebrytką w wiadomościach prywatnych. Sama zainteresowana przytoczyła najzabawniejsze anegdotki. 

Mój syn poszedł do sklepu po sałatę lodową i wrócił z niczym, bo nie było kapusty mrożonej.

Poprosiłam męża, żeby kupił estragon. Wrócił z apteki i powiedział, że nie było.

Mój kiedyś chciał zrobić sznycle panierowane z krakersów. Kupił herbatniki, a wszystko smakowało jak stopy - piszą internautki. 

Wam też zdarzyły się podobne sytuacje? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.