To Beckham?! Nie, to Radosław Majdan! Małgorzata Rozenek z okazji urodzin urządziła dla niego przyjęcie niespodziankę

Małgorzata Rozenek udostępniła na Instagramie zdjęcia Radosława Majdana, który 10 maja obchodzi urodziny. Zrobiła dla niego przyjęcie niespodziankę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie świętują 48. urodziny byłego bramkarza. Choć sam przyznał na Instagramie, że już dostał najpiękniejszy prezent, którym jest ich pierwsze wspólne dziecko (przyjdzie na świat w czerwcu), to jego żona postanowiła zrobić niespodziankę. Niestety, z powodu obecnej sytuacji ten dzień nie jest obchodzony tak hucznie, jak planowała przyszła mama.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o urokach ciąży

Zobacz też: Małgorzata Rozenek stresuje się porodem, a Radosław Majdan ogłasza w "DD TVN": Imię już wybrane

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny męża

Okazuje się, że Rozenek zorganizowała dla męża przyjęcie, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Urządziła je w stylu ulubionego serialu Majdana. Żona podarowała Radosławowi charakterystyczne ubranie:

Plan był taki: mój mąż jest wielkim fanem @peakyblindersofficial - a od jakiegoś czasu, ja też. Bardzo chciałam zorganizować Radziowi przyjęcie niespodziankę w tym stylu. Ubranie czekało, charakterystyczne kaszkiety szyte na miarę i według reguł "Peaky Blinders", czekały jako prezent - napisała.

Nie zabrakło oczywiście tortu. Wykonany został zgodnie z motywem przewodnim przyjęcia:

Przepiękny tort miał dopełnić całości. Ale w obecnych czasach, impreza będzie musiała poczekać. Nie szkodzi. Zrobiliśmy sobie "Peaky Blinders Party" w domu. @r_majdan wszystkiego najlepszego kochanie. Niedługo szykuję coś ekstra. KOCHAM CIĘ - dodała Rozenek.

 

Pomysł Małgosi bardzo spodobał się internautom. Zostawili wiele życzeń oraz miłych słów. Niektórzy skupili się także na stylizacji Radosława:

Myślałam na początku, że to Beckham. Wszystkiego najlepszego!

Ale czad! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Wow, ale świetny pomysł - piszą.

My również dołączamy się do życzeń!