Margaret wzięła udział w wyzwaniu #hot16challenge2, a przy okazji pokazała mieszkanie. "Co ty odwaliłaś, jaki ogień"

Margaret również zaprezentowała raperskie umiejętności przy okazji udziału w #hot16challenge2. Fani nie kryją zachwytu, a uwagę przykuwa także klimatyczne wnętrze mieszkania piosenkarki.

Internetowe wyzwanie #hot16challenge2 jest coraz bardziej popularne. Udział w nim wziął już m.in. Dawid Podsiadło, tata Maty czy duet Taconafide. Przypomnijmy, że nominowana do wyzwania osoba musi w ciągu 72 godzin napisać 16 rapowych wersów i efektem podzielić się w sieci. Cała akacja ma charakter charytatywny, a jej celem jest zbiórka funduszy na szpitale. Kolejną gwiazdą polskiej muzyki, która wzięła udział w #hot16challenge2, jest Margaret.

Zobacz wideo Margaret opowiada o swojej płycie.

Margaret wzięła udział w wyzwaniu #hot16challenge 2

Margaret przyjęła nominację do udziału w wyzwaniu #hot16challenge2 od rapera Otsochodzi. W rapowanych przez piosenkarkę wersach odnajdziemy nawiązania do izolacji oraz pytania o nową normalność:

-Przerywam złe energie, stop, zanim się nakręcę

Dbam o dobrą karmę i przytulam konkurencję

Na odległość i w masce przez Wi-Fi of course

Skąd pewność, że wróci normalność? (nie wróci, bo skąd)

Że normalne, bo było, jak było, przez lata (to co?)

 

Musimy przyznać, że piosenkarka spisała się naprawdę świetnie, a naszą opinię podzielają fani. W komentarzach pod instagramowym postem wokalistki przeczytamy bowiem:

Maggie co ty odwaliłaś, jaki ogień!

-System został właśnie rozwalony!

Nie tylko fani docenili nagranie Margaret. W tej kwestii postanowili wypowiedzieć się także koledzy z branży:

-Gosia, sztos - napisała Ewa Farna.

-Nice - skomentował Michał Szpak.

 

Margaret zaprezentowała wnętrze mieszkania

Przy okazji udziału w akcji artystka pokazała fanom, jak urządziła swoje mieszkanie. Nagrany przez wokalistkę film składa się bowiem z kilku ujęć, a każde z nich prezentuje jakiś fragment jej wnętrza. Jak łatwo zauważymy, lokum piosenkarki jest bardzo klimatyczne. W głównej mierze odpowiadają za to liczne zielone rośliny. Wielu pozazdrości Margaret również rzutnika w miejscu telewizora.

PJA

Więcej o: