"Meghan Markle show!". Znana pisarka wyśmiała wideo Meghan i Archiego. Zwróciła uwagę na kilka elementów. Teraz musi się bronić

Emily Giffin nie szczędziła mocnych słów pod adresem Meghan Markle w dniu pierwszych urodzin jej syna Archiego. Po fali krytyki, jaka na nią spadła, przemyślała sprawę.

W dniu pierwszych urodzin księcia Archiego, na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak Meghan Markle czyta mu książkę. Z pozoru niewinny filmik wzbudził sporo emocji, niestety także tych negatywnych. Emily Giffin to amerykańska autorka bestsellerów. W Polsce ukazały się pięć jej powieści: "Coś pożyczonego", "Coś niebieskiego", "Dziecioodporna","Sto dni po ślubie" i "Siedem lat później". Pisarka, która od wielu lat śledzi poczynania rodziny królewskiej, nie szczędziła mocnych słów pod adresem żony księcia Harry'ego. Zarzuciła Meghan, że na siłę promuje się kosztem dziecka. 

Przypominamy: Meghan Markle pokazała Archiego! W dniu jego urodzin rodzice udostępnili urocze nagranie

Meghan Markle w ogniu krytyki 

Emily Giffin przemyśleniami na temat Meghan Markle podzieliła się oczywiście na Instagramie. Zamieściła screen z nagrania z byłą księżną, a w opisie wyraziła swój sprzeciw wobec zwracania na siebie uwagi przez żonę Harry'ego. 

Urocze dziecko i książka, ale chwilka. "Ja muszę być na pierwszym planie". To Meghan Markle show. Dlaczego ona nie filmowała i nie pozwoliła Harry'emu czytać i czemu nie znalazła chwili, żeby powiedzieć, że Archie powiedział słowo "tata"? Bo wtedy przez sekundę to Harry byłby w centrum uwagi. Chcesz prywatności dla swojego dziecka, a publikujesz nagranie z synem, na którym nie masz spodni? - napisała Giffin

Emily GriffinEmily Griffin instagram.com@emilygriffinauthor

Ostra wypowiedź pisarki na temat byłej księżnej wywołała lawinę hejtu na Meghan. Giffin zmieniła ustawienia profilu na prywatne, a także usunęła post. Wydaje się, że przemyślała sprawę, ponieważ kolejnego dnia zamieściła długi wpis, w którym wyraża skruchę. Autorka przyznaje, że bardzo lubi brytyjską rodzinę królewską i nie spodziewała się, że jej wpis zapoczątkuje lawinę komentarzy pełnych nienawiści. 

(...) Dla jasności absolutnie podobało mi się, że amerykańska kobieta wychodzi za mąż za członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Co więcej, przerażały mnie wszelkie przejawy rasizmu wobec niej. W ciągu ostatnich miesięcy zmieniły się moje odczucia ZARÓWNO dla Harry'ego, jak i Meghan. Z głębi serca mogę powiedzieć, że moja krytyka Meghan nigdy nie miała nic wspólnego z rasą...- napisała. 

Zastanawia nas jednak, jakiego efektu spodziewała się autorka. Czyżby myślała, że tak mocne słowa o Meghan przejdą bez echa? 

RG

Więcej o:
Komentarze (41)
Pisarka Emily Giffin zaatakowała Meghan Markle. Nazwała ją atencjuszką. "Musi być na pierwszym planie"
Zaloguj się
 • krischii

  Oceniono 17 razy 3

  ludzie to się do wszystkiego potrafią dop...lic.

 • gosc25

  Oceniono 16 razy 2

  może z rasą nie miała nic wspólnego, ale wykazała się chamstwem i niech z tego się tłumaczy

 • gosc25

  Oceniono 16 razy 2

  Może niesamowicie mądra pani pisarka myślała, że Archie sam przeczyta?

 • white_lake

  Oceniono 14 razy 2

  To nie Megan, tylko mały nie ma spodni!!! :DDD Akurat to słuszna uwaga. Mogli go lepiej ubrać, z okazji urodzin nie musiał występować przed całym światem w pielusze.

 • katzarina

  Oceniono 16 razy 2

  Bardzo duże dziecko jak na roczek. Wręcz karykaturalnie duże. Chyba,że tak nieszczęśliwie zrobiono to zdjęcie.

 • sofia_87

  Oceniono 18 razy 2

  Napisała prawdę, miałam podobne odczucia oglądając ten filmik. Plus ogromne współczucie dla dziecka.
  W komentarzu Pani Griffin nie ma nic rasistowskiego.

 • art_102

  Oceniono 17 razy 1

  Jak Emily Giffin uważa, ze Meghan jednym wspólnym filmikiem na rok lansuje się na dziecku", to jak oceni o Kate, która z dzieci zrobiła fabrykę lansu?

 • dodosdontquack

  Oceniono 16 razy 0

  jaka z tej baby znana pisarka? chyba z tego ze przypie...la sie do zabawnego filmiku matki z dzieckiem promujacego pomoc ofiarom pandemii. zenada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX