Adele na nowym zdjęciu z Las Vegas! Fotografię w czarnej mini udostępniła jej przyjaciółka

Adele skończyła we wtorek 32 lata. Z tej okazji opublikowała w sieci zdjęcie odmienionej siebie. Swoją pamiątką z podróży do Las Vegas pochwaliła się też Lauren Paul, żona aktora Aarona Paula, którego widzowie znają z serialu "Breaking Bad". Gwiazda olśniewa!

Adele jest dziś na językach wszystkich. Brytyjska artystka, która 5 maja skończyła 32 lata, zachwyciła prezentując na Instagramie swoją niesamowitą metamorfozę. Kilka godzin wcześniej po sieci hulało jej zdjęcie z przyjaciółmi zrobione podczas podroży do Las Vegas. W takim wydaniu wcześniej jej nie widzieliśmy! 

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Odmieniona Adele na zdjęciu przyjaciółki

Brytyjska piosenkarka jako światowej sławy gwiazda ma wiele znanych przyjaciółek. Jeden z nich Lauren Paul. Kobieta postanowiła pochwalić się w sieci pamiątkowym zdjęciem z podróży do Las Vegas. Jest na nim odchudzona Adele.

Wszystkiego najlepszego aniołku, kochana Adele. Pojawiłaś się w moim życiu na kilka miesięcy przed narodzinami Story [syna] i szybko stałaś się jedną z najważniejszych osób w mojej podróży. Nauczyłaś mnie tak wiele. Świecisz, bo Twoje serce jest pełne. Jestem bardzo dumna z tego, jakim człowiekiem jesteś - czytamy w opisie.

Lauren Paul na InstagramieLauren Paul na Instagramie Instagram/laurenpaul8

Artystka miała na sobie czarną mini, pięknie podkreślającą jej talię. Dopasowała do niej beżowe kozaki i złotą biżuterię. Jeśli chodzi o fryzurę, upięła włosy, co zresztą robiła często podczas wielkich gal muzycznych, na których zgarniała mnóstwo nagród. 

Myślicie, że nowy wizerunek gwiazdy zwiastuje nowy krążek? Mocno w to wierzymy. W końcu od wydania ostatniej płyty minęło już prawie pięć lat, a fani stale upominają się o kolejne piosenki, bo jak wiemy wszystko, za co weźmie się Adele, staje się hitem!

ZOBACZ TEŻ: Rozwód Adele i Simona Koneckiego. Gwiazda chce, by sprawa miała charakter prywatny. Sąd przychylił się do jej wniosku

Więcej o: