Maja Ostaszewska pokazała zdjęcie z partnerem. Okazja była wyjątkowa. "Ten ktoś ma dziś urodziny"

Maja Ostaszewska postanowiła podzielić się z internautami bardzo wyjątkowym zdjęciem. Aktorka pokazała im swojego partnera Michała Englerta, który właśnie obchodził urodziny.

Maja Ostaszewska jest bardzo dobrze znana ze względu na swoją karierę aktorską, a także działalność społeczną. Często wypowiada się publicznie na temat ważnych dla obywateli spraw. Ostatnio na Instagramie poruszyła kwestię kontrowersyjnej ustawy o zaostrzeniu zakazu aborcji w Polsce. O jej życiu prywatnym tak naprawdę nie wiemy wiele, ponieważ aktorka trzyma je z dala od błysku fleszy. Podobnie jest z jej partnerem. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek, a okazja ku temu była naprawdę szczególna.

Maja Ostaszewska pokazała partnera

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim wieloletnim partnerem, Michałem Englertem. Zrobiła to z okazji 45. urodzin ukochanego. Fotografia została zrobiona podczas zeszłorocznych wakacji w Grecji.

Ten ktoś ma dziś urodziny. Wszystkiego Najlepszego, Kochanie! Nasze zeszłoroczne greckie wakacje... Jeszcze tam pojedziemy - napisała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maja Ostaszewska wrzuciła na Instagram erotyczne zdjęcie z Jackiem Poniedziałkiem. W ten sposób uczciła jego urodziny

 

Pod postem posypały się życzenia od fanów Ostaszewskiej.

Człowiek, który czuje światło jak nikt w Polsce. Najlepszego i czekamy na kolejne filmy.
Wszystkiego, co najlepsze!
Ile piękna na jednym zdjęciu! Wszystkiego najlepszego - pisali.

Kim jest Michał Englert?

Maja Ostaszewska jest w związku z Michałem Englertem od 15 lat. Wcześniej był on związany z reżyserką Małgorzatą Szumowską. Z zawodu jest operatorem filmowym oraz scenarzystą. Pracował przy takich produkcjach jak "Body/Ciało" czy "Ślepnąc od świateł". To syn aktorki Marty Lipińskiej i reżysera Macieja Englerta. Jego wujkiem jest aktor filmowy i teatralny Jan Englert.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.