Marcelina Zawadzka zakończyła wiosenne odświeżanie balkonu. Pochwaliła się efektem. "Piękny!"

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Marcelina Zawadzka wzięła się za wiosenne porządki. Modelka postanowiła wysprzątać całe mieszkanie na błysk i odświeżyć balkon, malując go na różowo. Efekty? Znakomite!

Marcelina Zawadzka to dziewczyna, która żadnej pracy się nie boi. Ostatnie kilka dni spędziła w osamotnieniu, zaszywając się w lesie i czerpiąc energię z sił przyrody. Kontakt z naturą sprawił, że w modelce obudziły się pierwotne instynkty dbania o swój byt i mieszkanie. Była Miss Polonia już między innymi: rąbała drewno, wysprzątała mieszkanie i urządziła wyprzedaż swoich ubrań, chwaląc się przy okazji ogromną garderobą. Jakiś czas temu zdradziła w mediach społecznościowych, że zabiera się również za odświeżanie balkonu, malując go na bardzo oryginalny kolor. Teraz zaprezentowała efekty pracy!

Zobacz wideo Jaki jest typ faceta Marceliny?

Różowy balkon Marceliny Zawadzkiej

Marcelina od zawsze tryska niezwykłą energią i zaraża dziecięcą aurą, dlatego nie dziwi fakt, że swój mały tarasik ozdobiła iście dziewczęcym kolorem. Różowe ściany i dodatki w postaci skrzyneczek i doniczek tworzą bajkowy klimat. Efektem swojej pracy nad odświeżaniem balkonu modelka pochwaliła się w mediach społecznościowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka zorganizowała wyprzedaż ubrań. Przy okazji pokazała ogromną garderobę. "To połowa mojego pokoju"

 

To właśnie na odnowionym balkonie spędza majówkę!

Wspaniałej majówki Wam życzę - pozdrowiła użytkowników Instagrama, publikując urocze zdjęcia z "balkonowych wakacji".

Fani modelki od razu zwrócili uwagę na wystrój i udekorowanie tarasu, porównując finalny efekt z postępami pracy, którymi gwiazda dzieliła się nieco wcześniej.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka instagram/marcelina_zawadzka

Piękny balkon!
Bardzo ładnie na tym balkonie.
Malediwy? - pytają ironicznie internauci.

Myślicie, że Marcelina dała radę? Może powinna zająć się dekorowaniem wnętrz?