W takich warunkach Dorota Szelągowska wypoczywa na Warmii. Hamak to tylko początek. "Niemożliwe, że to nie bajka"

Dorota Szelągowska pokazała rajskie przestrzenie nieopodal swojego domu na Warmii. W takich warunkach domowa izolacja brzmi całkiem nieźle.

Dorota Szelągowska - specjalistka od urządzania całych mieszkań innym - dba również o przestrzeń wokół swojego domu. Przydomowy ogród pokazała niedawno, teraz zaprezentowała widok na pole. Można się zachwycić.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska sama urządziła swoje nowe mieszkanie

Dorota Szelągowska pokazała ogród

Jest wiosna, a skoro pogoda dopisuje, warto spędzać jak najwięcej czasu na dworze. Dorota Szelągowska przygotowała ogród właśnie na tę okazję. Na wiosennej trawie wylądował kosmiczny, pleciony fotel, obok stolik, a pomiędzy drzewami zawisł hamak. Trzeba przyznać, że wypoczynek w takich warunkach to prawdziwe marzenie.

Dorota Szelągowska korzysta z pięknej pogody:

Maj - najdziwniejszy. Niech będzie piękny. Będzie dobrze - Warmia - Doceniam każde źdźbło trawy- napisała przy zdjęciach.
 

Fani zachwyceni - bo rzeczywiście jest się czym zachwycać. Widok "z fotela" i hamaka jest fenomenalny, zielone pole ciągnie się i dopiero daleko na horyzoncie widać sąsiedzki domek.

Ten fotel jest genialny.
Pięknie i beztrosko - chociaż na zdjęciu.
Tu jest pięknie!
Niemożliwe, że to nie bajka!

W takich warunkach hasło "domowa izolacja" brzmi kusząco. W normalnym czasie Dorota Szelągowska mieszka w Warszawie, jednak jej drugi dom mieści się właśnie na Warmii. Niedawno udało się jej go wyremontować, zaś efekty mogliśmy podziwiać na Instagramie.

Skosiłam trawę z pozostałości po płocie, na parapetach stoją już skrzynki z zasadzonymi stokrotkami, niezapominajkami i bratkami, było ciepło i przyjemnie - zachwycała się.

A jeśli wrażenie zrobił na was ogród, to koniecznie obejrzyjcie wnętrza tej posiadłości. Są niepowtarzalne.

Więcej o: