Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się swoją siostrą. Razem z Kasią stroiła zabawne miny. "Ale podobne"

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się wspólną fotką z siostrą. Przy okazji pokazała bluzy, które dostały od Jacka Jeschke.

Barbara Kurdej-Szatan ma siostrę Kasię. Mimo że ta również spełnia się artystycznie, to nie odnalazła swojego miejsca w polskim show-biznesie. Basia nie może spotykać się z nią tak często, jak tylko by chciała. Ma bardzo dużo zobowiązań zawodowych, ale również prywatnych. W obecnej sytuacji, jaka panuje w kraju, może odetchnąć od pracy, a wolny czas wykorzystuje na rodzinne spotkania. Właśnie takim spotkaniem pochwaliła się ostatnio na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Najnowsze zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan nie uciszy plotek o ciąży. Gwiazda zasłoniła brzuch płaszczem, a fani komentują. "Chyba ciąża"

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą

Barbara Kurdej-Szatan nie ma problemu z pokazywaniem swoich bliskich w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami z córką, mężem, mamą, a także siostrą, Tym razem wraz z Katarzyną Kurdej-Manią miały trochę więcej czasu dla siebie. W międzyczasie narobiły sobie sporo zdjęć, na których stroją zabawne miny. Przy okazji zaprezentowały się w takich samych różowych bluzach. Dostały do Jacka Jeschke, z którym aktorka tańczyła w "Tańcu z Gwiazdami". 

Hejaszka!!! No to co... to siostry Kurdej życzą dobrego dnia. Jacek Jeschke, bluzy są extra... - napisała pod postem.

Pod zdjęciem oczywiście znalazło się wiele miłych słów pod adresem sióstr. 

Ale podobne i piękne oczywiście.
Najpiękniejsze siostry!
Co za świetny widok. No i bluzy super - pisali fani.
Stylowe siostry - dodała Ada Fijał.

Wy również uważacie, że Basia i Kasia są do siebie aż tak podobne?

Więcej o:
Skomentuj:
Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się swoją siostrą. Razem z Kasią stroiła zabawne miny. "Ale podobne"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX