Anna Dec pokazała się fanom bez makijażu. Co za piękność! Internauci: Uwielbiam takie zdjęcia naszych gwiazd

Anna Dec zaskoczyła swoich obserwatorów i pokazała się bez make-upu. Gwiazda TVN jest naturalną pięknością!

Anna Dec od kilku lat jest związana zawodowo ze stacją TVN. Pracuje jako pogodynka, ale wcześniej prowadziła też między innymi programy "Rozmowy w biegu", "Studio Active na Wakacjach" i "Projekt Plaża". Prywatnie jest mamą i żoną, a swoją codzienność relacjonuje w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już prawie 50 tysięcy osób.

Zobacz wideo Tak gwiazdy wyglądają bez makijażu. Zaskoczeni?

Anna Dec bez makijażu

Dziennikarka TVN nie ma oporów przed pokazywaniem życia prywatnego w sieci. Ostatnio chwaliła się między innymi mężem i siostrą. Innym razem zdradziła, jak wygląda jej balkon. Obserwatorzy Dec są ciekawi jej codzienności, toteż z pewnością spodoba im się najnowsze zdjęcie pogodynki. Gwiazda pozuje na nim bez grama makijażu.

 

Co prawda Anna Dec na co dzień nie stawia na mocny makijaż, to widać różnicę w tym, jak wygląda bez make-upu. Naszym zdaniem prezentuje się świeżo, kobieco i naturalnie. Podobnego zdania są jej fani.

Pięknie wyglądasz bez makijażu!
Cudownie.
Uwielbiam takie zdjęcia naszych gwiazd - piszą fani.

Anna Dec jest zwolenniczką zdrowego stylu życia. Jakiś czas temu rozpoczęła post dr Dąbrowskiej. Jadłospis tej diety opiera się wyłącznie na wybranych owocach i warzywach. Drugim etapem, niemniej trudnym, jest wyjście z postu. Chodzi w nim o to, aby stopniowo ubogacać dania, ale nie stać ofiarą efektu jojo. Dziennikarka pochwaliła się, że póki co udaje jej się perfekcyjnie, a jej waga "ani drgnęła". Gratulacje!