Anna Wendzikowska pozdrawia ze swojego domowego biura w sukience z sieciówki za 79 złotych. Fanki zachwycone

Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem z pracy zdalnej. Przy okazji zaprezentowała się w sukience, na którą spokojnie może sobie pozwolić większość jej obserwatorek.

Anna Wendzikowska nie próżnuje i w czasie powszechnej izolacji nadal prężnie działa jako dziennikarka "Dzień Dobry TVN". Z wiadomych przyczyn nie może pojawiać się na kanapie śniadaniówki, jednak widzowie wciąż mogą ją oglądać na szklanym ekranie, ponieważ ta łączy się z prowadzącymi z domu. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem ze swojego domowego biura, a fanki szybko zwróciły uwagę na sukienkę, jaką ma na sobie dziennikarka. To model z kolekcji marki "Sinsay", który można dostać za jedyne 79 złotych. 

ZOBACZ TEŻ: Annę Wendzikowską dopadł kryzys. "Mam dość". Pokazała stare zdjęcie i nie obyło się bez złośliwych komentarzy internautów

Anna Wendzikowska w sukience za 79 złotych 

Anna Wendzikowska uwielbia modę i ma słabość do drogich marek, jednak równie chętnie sięga po rzeczy z ogólnodostępnych sieciówek. Kilka dni temu opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w brązowej sukience z falbanami marki "Sinsay", którą można dostać za jedynie 79 złotych. 

Dzisiaj znowu zaprosiłam Was do siebie, jak co piątek w "Dzień Dobry TVN opowiadałam, co możecie obejrzeć w domu. Tym razem polecam filmy dokumentalne - napisała pod postem. 
 

Obserwatorki największą uwagę zwróciły właśnie na sukienkę dziennikarki. Nie obyło się bez licznych komplementów. 

Świetna sukienka. Uwielbiam drobne groszki. Skąd to cudeńko?
Pięknie pani wygląda. Skąd ta sukieneczka. 
Świetnie się Pani prezentuje w tej sukience - zachwalają pod zdjęciem fani. 

sukienka Sinsaysukienka Sinsay Sinsay

Tym razem większość obserwatorek Anny Wendzikowskiej może również pozwolić sobie na zakup takiej kreacji. Podoba wam się jej stylizacja?

RG