Małgorzata Rozenek zdradziła, jak spędza w tym roku Wielką Sobotę. "Musieliśmy zmienić nasze plany i tradycje"

Małgorzata Rozenek, jak większość z nas, spędza w tym roku Wielkanoc nieco inaczej. Już Wielka Sobota była inna niż zazwyczaj.

Tegoroczna Wielkanoc będzie różniła się od poprzednich. Rząd odradza wyjazdy w gości i rodzinne świętowanie. Jeśli się do tego zastosujemy, szybciej wrócimy do normalności. Obostrzenia dotykają wielu z nas, także gwiazdy. W swoim ostatnim poście na Instagramie Małgorzata Rozenek wyjawiła, że ze względu na obostrzenia musiała zrezygnować z wieloletniej tradycji.

Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Zobacz wideo

Wielka Sobota u Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek już wcześniej była jedną z najaktywniejszych polskich gwiazd na Instagramie, a w czasie zalecanej izolacji udziela się jeszcze częściej. W swoim najnowszym wpisie ciężarna celebrytka poruszyła temat zbliżających się świąt wielkanocnych. W tym roku będzie obchodziła je z dala od rodziców.

Normalnie w Wielką Sobotę szliśmy ze święconką, a później spotykaliśmy się z najbliższymi, a w tym roku wszyscy musieliśmy zmienić nasze plany i tradycje. Miejmy nadzieję, że powoli sytuacja w Polsce będzie się poprawiać - napisała pod zdjęciem w różowym swetrze.
 

W tym roku Gosia zostaje w domu. Dodała jednak, że planuje skorzystać z ładnej pogody i umili sobie nietypową Wielką Sobotą wycieczką na taras. To się nazywa optymistyczne podejście do sytuacji. Fajnie, że Rozenek mimo wszystko jest w stanie doszukiwać się pozytywów. Humoru nie psują jej nawet hejterzy, a tych na Instagramie nie brakuje. W ostatnim czasie gwiazda często mierzy się z krytyką w sieci. Ostatnio części internautów nie spodobało się zdjęcie, na którym leży w łóżku z Majdanem i swoimi psami. Oczywiście "Perfekcyjna" nie zostawiła kąśliwej uwagi bez odpowiedzi.