Filip Chajzer "pobiera" lekcje tańca u Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Jak mu idzie? "Nie róbcie tego więcej!"

Nawet studio "Dzień Dobry TVN", które kiedyś tętniło życiem, opustoszało. Filip Chajzer jednak nie daje za wygraną i wciąż próbuje rozśmieszyć widzów. Co zrobił tym razem? Pobierał zdalne lekcje tańca od Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

Filip Chajzer, choć często krytykowany za swoje medialne zachowanie, wciąż jest jednym z prowadzących TVN-owskiej śniadaniówki. Prezenter nie zrezygnował ze swojego poczucia humoru, które dla niektórych widzów jest niezrozumiałe i czasem nawet żenujące. Co zrobił tym razem? Kręcił biodrami u boku Małgorzaty Ohme, a wszystko to w ramach zdalnej lekcji tańca u Hakielów. Sami zobaczcie!

Zobacz wideo Jak koleżanka z pracy komentuje zachowanie Chajzera?

"Kocie ruchy" Filipa Chajzera

Taneczne wygibasy są ostatnio chwytliwym elementem programu "Dzień Dobry TVN". Już kiedyś mogliśmy zobaczyć na wizji akrobatyczne umiejętności Kingi Rusin z hula-hoop czy pląsającą Magdę Gessler. Tym razem za choreografię i kroki odpowiedzialny był profesjonalista - Marcin Hakiel, któremu towarzyszyła Kasia Cichopek. Małżeństwo postanowiło poprowadzić zdalną lekcję tańca z domowego zacisza, ucząc zarówno prowadzących, jak i widzów TVN. 

Fragmentem wirtualnego spotkania podzielił się na Instagramie Filip Chajzer. Nie ma w tym nic dziwnego, z pewnością chciał się pochwalić większemu gronu osób swoimi ruchami. 

Wspaniałych telekonferencji na hołmofisie przy środzie - życzył internautom we wpisie. 
 
Dobrze, dobrze! Jakie talenty tu mogą się ujawnić. Na kozaka, na kozaka Flip dajesz. O, męsko! - komentuje na nagraniu wygibasy Chajzera rozbawiony Hakiel. 

Fani dziennikarza również byli pod wrażeniem jego umiejętności tanecznych. Oczywiście, zachwyt wyrażali z dozą ironii.

Filip, otwieraj szkołę tańca i ucz ludzi tych kocich ruchów!
Nie róbcie tego więcej!

Fotorelację z tanecznej lekcji obejrzycie u nas w galerii!

BWO