Blanka Lipińska i Baron dostali biżuterię ze swoimi imionami. "To trochę jest jak ślub!"

Blanka Lipińska dostała wyjątkowy prezent. Teraz ona i jej ukochany Baron będą mogli nosić spersonalizowane bransoletki.
Zobacz wideo Blanka i Baron mają spersonalizowaną biżuterię.

Blanka Lipińska i Baron spędzają razem izolację. Autorka "365 dni" chętnie chwali się na Instagramie związkiem z gitarzystą, drobiazgowo relacjonując ich wspólne chwile. Jednocześnie zachęca fanów do pozostania w domach, inspirując ich do kulinarnych eksperymentów. Wiemy już, że on robi świetne kakao, a ona smakowite szarlotki. Zważywszy na to, jak Blanka Lipińska zwraca się do swojego ukochanego, nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że ich medialny związek kwitnie.

Blanka Lipińska i Baron mają bransoletki ze swymi imionami

Ostatnio informowaliśmy, że z początkiem kwietnia na Netflixie będziemy mogli obejrzeć film "365 dni" - ekranizację książki Blanki Lipińskiej. Z tej okazji autorka dostała wyjątkowy prezent od firmy produkującej biżuterię. Relację z odpakowywania podarku udostępniła na swoim InstaStories:

Takie prezenty to ja szanuję bardzo (...). Dostałam prezent z okazji premiery na Netflixie (...). Ale dlaczego Baron dostał prezent z okazji mojej premiery? - zastanawiała się autorka.
Ja świętuję razem z Tobą - wytłumaczył Blance Lipińskiej ukochany.

Po chwili jednak wszystko stało się jasne. W pudełeczkach znajdywały się dwie bransoletki - jedna z napisem "Baron", a druga z napisem "Blanka".

To trochę jest jak ślub. Fantazja, duża fantazja, że Baron ma nosić napis "Blanka", a ja mam nosić napis "Baron". Grubo, bardzo grubo - oceniła sytuację podekscytowana Lipińska.

Jak myślicie, jaki będzie finał tej znajomości? Czy Blanka i Baron spotkają się na ślubnym kobiercu? Bo jak na razie znawcy show-biznesu zastanawiają się, czy przypadkiem ich relacja nie jest wymyślona przez pisarkę, która jest mistrzynią autopromocji.

PJA

Więcej o:
Komentarze (10)
Blanka Lipińska i Baron dostali biżuterię ze swoimi imionami. "To trochę jest jak ślub!"
Zaloguj się
 • starsza10

  Oceniono 1 raz 1

  Ona ma na bransoletce napis: Pani Nikt, a on: Pan Nikt?

 • mm0427

  Oceniono 1 raz 1

  Baron uśmiecha się na wielu zdjęciach tak uroczo jak dziewczynka. Na filmach zalotnie potrząsa włosami - tez jak dziewczynka. Ciekawe podejście do autokreacji.

 • ula53

  0

  Jaka nastepna w kolejce ?

 • asyndrome

  0

  to ten co ruchal Wieniawe?

 • cracken001

  0

  Ten Baran,ma mine nacpanego psychola.Gdyby podszedl do mnie wieczorem,na ulicy,
  tak wygladajacy typ,to miejsca dostalby z glana...na wszelki wypadek

 • cerrie35

  0

  Jeśli faktycznie jest to ustawka, to współczuję kobietom które naprawdę szczerze lubią jej książki. Naprawdę? Mamy w kraju takie nieogarnięte kobiety, które marzą o księciu na białym jednorożcu, który przeleci je penisem większym niż róg owego jednorożca? Naprawdę są tak puste kobiety, które wierzą w te wszystkie brednie w harlequinach? Jeśli są to samotne kobiety, to może i lepiej że są samotne, który facet chciałby kobietę zafiksowaną na fantastyce tyle, że w formie erotyki. A jeśli jakimś cudem są to kobiety, które mają facetów, to współczuję tym facetom, bo nigdy nie sprostają nierealnym wymaganiom pisareczki która jest w stanie kobiecie każdy kit wcisnąć.

 • j-a-ga

  0

  Ona ma coś z deklem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX