Blanka Lipińska zmieniła fryzurę dla Barona. "Tak, mam różowe włosy!". Wzorowała się na 16-letniej bohaterce serialu

Blanka Lipińska postanowiła nieco zaszaleć ze swoim wizerunkiem i zmieniła kolor włosów. Dobra zmiana?

Jeszcze jakiś czas temu Blanka Lipińska nie chciała zdradzać, z kim się spotyka, lecz kiedy wyszło to na jaw, wszystko się zmieniło. Od ponad dwóch tygodni głównym bohaterem jej InstaStories jest właśnie jej chłopak, Alek Baron. Nie inaczej było w czwartkowy poranek, kiedy zakochani leżeli w łóżku. Naszą uwagę zwróciło jednak coś innego, mianowicie fryzura celebrytki. Lipińska przeszła domową metamorfozę. 

Zobacz wideo

Blanka Lipińska ma różowe włosy

Nie od dziś wiadomo, że autorka "365 dni" uwielbia spotykać się z koleżankami, chodzić na zakupy, do makijażystki czy fryzjera. Obecnie jednak nie może tego robić, ponieważ wszystko jest pozamykane, a większość ludzi siedzi w domach. Lipińska po dwóch tygodniach izolacji najwyraźniej zaczęła się nudzić, ponieważ pofarbowała sobie włosy. Metamorfozą pochwaliła się w czwartek rano, opowiadając, kto zainspirował ją do zmiany.

Dzień dobry moi kochani, to jest piękny dzień! Tak, mam różowe włosy! Tak, to się nazywa nuda na chacie, a prawda jest taka, że oglądaliśmy ostatnio "Sex Education" i tam w pierwszym sezonie jest taka Maeve. Uznaliśmy, że w pierwszym sezonie jest seksi i pofarbował... nie, nie pofarbowałam. To odżywka, zawsze się może zmyć.

Jej monolog przerwał na chwilę Baron, który wydawał się być bardzo szczęśliwy, że ma u swego boku partnerkę w tym trudnym czasie. Czy spodobał mu się nowy kolor włosów Blanki? Na pewno, skoro razem z nią uznał, że fryzura 16-letniej bohaterki serialu, Maeve, jest seksowna. Niewykluczone, że nawet pomagał swojej ukochanej zmienić kolor włosów. 

CW