Blanka Lipińska nad garnkami rozpacza, że ma coraz mniej rzęs, a paznokcie odpadają. Tymczasem Baron pokazuje ich randkę

Blanka Lipińska i Aleksander Baron spotykają się od kilku tygodni, a izolacja nie przeszkadza im w rozwijaniu romantycznej relacji. Para pochwaliła się na Instagramie, jak wspólnie spędzają czas.

Blanka Lipińska chętnie korzysta z usług stylistek paznokci i rzęs. Teraz salony kosmetyczne są zamknięte. Autorka podczas przygotowywania romantycznej kolacji na randkę z Aleksandrem Baronem zażartowała, co się stanie, gdy kobiety pozbędą się upiększeń. 

Blanka Lipińska i Baron na randce

W ostatnich dniach izolacji zakochani przebywali głównie w mieszkaniu Barona. Teraz zmienili lokalizację i spotkali się w mieszkaniu Blanki, która na wieczorną randkę przygotowywała chilli sin carne, czyli bez mięsa. W trakcie gotowania żaliła się obserwatorom, że traci doczepiane rzęsy i sztuczne paznokcie. Zażartowała, że mężczyźni nareszcie zobaczą, jak ich partnerki wyglądają bez upiększeń. 

Cóż moi kochani, coraz mniej rzęs, paznokcie w stanie naprawdę agonalnym. Panowie, niedługo dowiecie się, jak wyglądamy naprawdę - stwierdziła Blanka Lipińska. 

Baron udostępnił zaś nagranie, w którym opowiada, że izoluje się od społeczeństwa, jadąc na spotkanie z partnerką.

Dostaję masę smsów, jak spędzam kwarantannę i zdradzę wam coś: jadę właśnie na randkę. Wystrojony jak stróż w Boże Ciało, mam kwiaty, mam winko, więc trzymajcie za mnie kciuki, bo coś czuję, że to może być hit - zapowiedział Alek Baron. 
Zobacz wideo Blanka Lipińska i Baron na randce

Autorka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami, jak spędza czas w odosobnieniu. Uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, co robi z gitarzystą Afromental. Udało nam się zauważyć, że głównie dla niego gotuje. W zamian ona może posłuchać, jak on gra

Może wkrótce ujrzymy prawdziwe oblicze Blanki Lipińskiej bez upiększeń?

DK

Więcej o:
Komentarze (11)
Blanka Lipińska nad garnkami rozpacza, że ma coraz mniej rzęs, a paznokcie odpadają. Tymczasem Baron pokazuje ich randkę
Zaloguj się
 • awe26

  Oceniono 5 razy 5

  We Włoszech umiera blisko 1.000 osób dziennie. Jakiś ksiądz zdecydował aby respirator, który specjalnie dla niego kupili parafianie, oddać komuś młodszemu... Ksiądz zmarł... A u nas jeden pustak boleje, że rzęsy odpadły (mi nie odpadły, bo mam swoje), a drugi publikuje sesję z koniem... Dokąd zmierzamy???

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 5 razy 5

  CO JA PRZECZYTAŁEM WŁAŚNIE - NA GŁÓWNEJ?!?!?!?!?!

  TEN TYTUŁ!!!!!

  Wybaczcie ale po tym to ona się nadaje tylko do jeebania prądem.

  Nie widzę innych zastosowań dla tej pustej pipy...

 • grzmik012

  Oceniono 4 razy 4

  Celebryty są jednak wyjątkowymi pustakami

 • pstryk28

  Oceniono 3 razy 3

  Spoko, dorobi sobie. Jak wszystko inne.

 • tompyt

  Oceniono 3 razy 3

  Idiotka.

 • karinawojtek

  Oceniono 5 razy 3

  Szok normalnie! Z całego serca współczuję. Mam nadzieję, że nigdy w życiu nie spotka mnie dolegliwość braku sztucznych rzęs.

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  wyp..... z tymi pustakami i z takimi informacjami na swoje wioski redaktorki od siedmiu boleści...

 • u2_pati

  0

  Ja prdl... promujecie takie goowno... A niech ten koronawirus zmiecie z powierzchni Ziemi takich bezproduktywnych pasożytów jak oni. Jaka miłość? To bizneslove. Jeszcze niech zaczną kopulować na tych filmikach. Gdzie się podziały w mediach autorytety, mądrzy ludzie, potrafiący wypowiadać się piękną polszczyzną, myślący, kulturalni?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX