Blanka Lipińska nad garnkami rozpacza, że ma coraz mniej rzęs, a paznokcie odpadają. Tymczasem Baron pokazuje ich randkę

Blanka Lipińska i Aleksander Baron spotykają się od kilku tygodni, a izolacja nie przeszkadza im w rozwijaniu romantycznej relacji. Para pochwaliła się na Instagramie, jak wspólnie spędzają czas.

Blanka Lipińska chętnie korzysta z usług stylistek paznokci i rzęs. Teraz salony kosmetyczne są zamknięte. Autorka podczas przygotowywania romantycznej kolacji na randkę z Aleksandrem Baronem zażartowała, co się stanie, gdy kobiety pozbędą się upiększeń. 

Blanka Lipińska i Baron na randce

W ostatnich dniach izolacji zakochani przebywali głównie w mieszkaniu Barona. Teraz zmienili lokalizację i spotkali się w mieszkaniu Blanki, która na wieczorną randkę przygotowywała chilli sin carne, czyli bez mięsa. W trakcie gotowania żaliła się obserwatorom, że traci doczepiane rzęsy i sztuczne paznokcie. Zażartowała, że mężczyźni nareszcie zobaczą, jak ich partnerki wyglądają bez upiększeń. 

Cóż moi kochani, coraz mniej rzęs, paznokcie w stanie naprawdę agonalnym. Panowie, niedługo dowiecie się, jak wyglądamy naprawdę - stwierdziła Blanka Lipińska. 

Baron udostępnił zaś nagranie, w którym opowiada, że izoluje się od społeczeństwa, jadąc na spotkanie z partnerką.

Dostaję masę smsów, jak spędzam kwarantannę i zdradzę wam coś: jadę właśnie na randkę. Wystrojony jak stróż w Boże Ciało, mam kwiaty, mam winko, więc trzymajcie za mnie kciuki, bo coś czuję, że to może być hit - zapowiedział Alek Baron. 
Zobacz wideo Blanka Lipińska i Baron na randce

Autorka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami, jak spędza czas w odosobnieniu. Uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, co robi z gitarzystą Afromental. Udało nam się zauważyć, że głównie dla niego gotuje. W zamian ona może posłuchać, jak on gra

Może wkrótce ujrzymy prawdziwe oblicze Blanki Lipińskiej bez upiększeń?

DK