Paulina Krupińska zachwyciła fanów bajkowym widokiem z okna. Fotografię skomentowała Edyta Golec: Mam takie same firanki

Paulina Krupińska może na co dzień cieszyć się takimi krajobrazami, o których marzy wielu z nas. Modelka na Instagramie pokazała widok ze swojego okna, czym zachwyciła fanów. Jest naprawdę bajkowy!

Paulina Krupińska, choć nie jest rodowitą góralką, to już od kilku lat mieszka na południu Polski. Ściągnął ją tam mąż, Sebastian Karpiel-Bułecka, z którym modelka stworzyła szczęśliwą rodzinę. Ostatnio Miss Polonia 2012 chwaliła się na Instagramie, jak spędza wolne chwile z bliskimi. Pokazała twarz swojej córeczki Antosi i nagrała uroczy filmik, na którym można usłyszeć rozśpiewanego Sebastiana. Tym razem postanowiła opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie, które idealnie oddaje klimat miejsca, w którym mieszka. Widok z okna zapiera dech w piersiach! Jest bajkowo i zimowo. Fotografię skomentowała druga bywalczyni górskich rejonów, Edyta Golec. Kobiety chciałyby być sąsiadkami. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska może cieszyć się spokojem i odosobnieniem w swoim miejscu zamieszkania. Zobaczcie, jak spędza wolny czas.

Paulina Krupińska i Edyta Golec wybrały takie same firanki

Czyżby to wpływ kultury góralskiej sprawił, że obie panie urządziły swoje domy w podobnym stylu? Tego możemy się jedynie domyślać, jednak na pewno wiemy, że zarówno Paulina, jak i Edyta dobrały do wystroju wnętrz taki sam dodatek, a są nim firanki. Klimatyczne ośnieżone krajobrazy wydają się być jeszcze piękniejsze, gdy okna ozdobione są krótkimi haftowanymi zasłonkami. Krupińska opublikowała zdjęcie, które zachwyciło użytkowników Instagrama. 

Fotografię skomentowała Edyta Golec. Z wypowiedzi wokalistki zespołu Golec uOrkiestra można wywnioskować, że nie tylko ma podobny do modelki gust, ale także z chęcią spędziłaby z nią więcej czasu na przyjemnej pogawędce. Kobiety żałują, że nie są sąsiadkami. 

Mam takie same firanki - napisała Edyta. 
To super. Szkoda, że tak daleko mieszkamy od siebie. Mogłybyśmy przez okno gadać - zareagowała Paulina.
No, szkoda. Niby blisko, a daleko - zawtórowała artystka. 

Zazdrościcie Paulinie i Edycie, że na co dzień mogą korzystać z uroków zimy? 

BWO