Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie z synem. Nataniel już przerósł mamę. "Mój mały synek"

Sylwia Juszczak-Krawczyk udostępniła ostatnio wspólne zdjęcie z synem z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim. To już duży chłopak!

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk w końcu zdecydowali się opublikować wizerunek córeczki. Konstancja przyszła na świat rok temu w marcu. Przypomnijmy, że ze wcześniejszego związku Sylwia ma dwóch synów - Vincenta i Nataniela. Krawczyk jest w bardzo podobnej sytuacji. Z siedmioletniej relacji z Anetą Zając ma dwójkę bliźniaków, Roberta i Michała. Zarówno Sylwia, jak i Mikołaj, starają się utrzymywać swoje prywatne życie dla siebie. Jednak od czasu do czasu publikują zdjęcia ze swoimi pociechami, a wtedy ich fani nie kryją zachwytu.

Zobacz wideo Tak wyglądał ślub Juszczak i Krawczyka:

Sylwia Juszczak-Krawczyk pokazała syna

Aktorka opublikowała na Instagramie fotografię ze swoim synem Natanielem. Było to typowe selfie i do tego wykonane w windzie. Mama oraz syn założyli na siebie luźne ubrania, lecz mimo to, wyglądali bardzo stylowo.

Mój niegdyś mały synek Nataniel już mnie dawno przerósł - napisała dumna Juszczak-Krawczyk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk "na wychodnym". Pojawili się na ściance pierwszy raz po ślubie. Sukienka wygląda znajomo

 

Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy. Nie tylko od fanów, ale również znajomych z branży filmowej.

O matko. Ale świetnie wyglądacie - stwierdziła Anita Sokołowska.
Ale córeczka jeszcze niższa od mamusi... Jeszcze przez chwilkę.
Ale przystojniak - pisali.

Podobnie było w przypadku, gdy Sylwia i Mikołaj opublikowali pierwsze zdjęcie Konstancji.

Ojej, ale Tusia ma fajne pucusie nóżki.
Piękna kobieta, fajny bobas i jakiś facet.
Jaka malutka słodka - pisali.

Wy też lubicie ich rodzinne zdjęcia?

KB