Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z balu karnawałowego. Obok niego siedzi tajemnicza kobieta. Nowa miłość?

Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak bawił się podczas imprezy karnawałowej. Opublikował zdjęcie w towarzystwie trzech tajemniczych kobiet i nieco przypadkiem "wkręcił" fanów. Czy rzeczywiście w jego życiu osobistym coś się zmieniło?

Łukasz Sędrowski dał się poznać widzom dzięki udziałowi w piątym sezonie programu "Rolnik szuka żony". Stał się jedną z barwniejszych postaci, ale przez dłuższy czas nie był ulubieńcem internautów. Po zakończeniu programu nadal jest aktywny w mediach społecznościowych i ostatnio podzielił się zdjęciem z balu karnawałowego. Na fotografii mężczyzna siedzi w towarzystwie trzech kobiet.

Zobacz wideo Marta Manowska o Marlenie z

Łukasz z "Rolnika..." pokazał zdjęcie z imprezy karnawałowej

Łukasz dodał "nowe" zdjęcie z balu karnawałowego. To selfie, na którym mężczyzna siedzi z trzema kobietami w maskach. Można tylko przypuszczać, że wśród nich znajduje się nowa miłość rolnika. 

Bal Karnawałowy udany w 100 procentach - napisał pod zdjęciem.

Nic bardziej mylnego. Patrząc na tę publikację należy zwrócić uwagę na tagi oraz odtworzyć instagramową relację rolnika. Okazuje się, że zdjęcie jest aż sprzed 3 lat. Niestety, Łukasz nie pochwalił się, jak spędzał karnawał w tym roku. 

Łukasz w programie "Rolnik szuka żony"

Rolnik dał się zapamiętać z powodu skandalicznego zachowania wobec kobiet. Działał na dwa fronty, zwodził Paulinę, aby ostatecznie związać się z Agatą. Oświadczył się nawet wybrance przed kamerami, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. W programie "Pytanie na śniadanie" mówił, że znalazł w reality show miłość. Po rozstaniu z Agatą, Łukasz związał się z tajemniczą brunetką, o czym informował na Instagramie. Ten związek także nie przetrwał i wygląda na to, że rolnik jest znów samotny. 

DK

Więcej o:
Skomentuj:
Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z balu karnawałowego. Obok niego siedzi tajemnicza kobieta
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX