Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swoim związku z Agatą. Zdradził, dlaczego postanowili się rozstać

Łukasz Sędrowski w piątkowym wydaniu "Pytanie na śniadanie" zdradził, dlaczego zakończył się jego związek z Agatą. Mimo ogromnej chęci uczucie nie przetrwało.

Pamiętacie związek Łukasza Sędrowskiego i Agaty z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Jeszcze jakiś czas temu mogło się wydawać, że stworzyli bardzo udaną relację. W końcu uczestnik w jednym z odcinków oświadczył się nawet swojej kandydatce. Co więc poszło nie tak?

"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski o rozstaniu

Łukasz pojawił się ostatnio w "Pytaniu na śniadanie", aby razem z Sewerynem z szóstej edycji opowiedzieć o poszukiwaniu miłości. Rolnik wspomniał przy okazji swój związek z Agatą.

Ja właściwie znalazłem w programie miłość i nie wstydzę się tego. Znalazłem miłość, byłem otwarty na to. Urzekła mnie ta osoba bardzo, zakochany byłem po uszy. Ja z miłości się oświadczyłem, produkcja trochę pomogła wiadomo, gondola w Łazienkach Królewskich to był piękny anturaż i piękne okoliczności. Zdecydowałem się, nikt o tym nie wiedział, nikt z produkcji, reżyser nie wiedział, że będzie taka sytuacja, że oddam serce właśnie tej wybrance z programu. To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce - powiedział.

Prowadząca program, Ida Nowakowska, wprost zapytała, co się stało skoro łączyło ich tak głębokie uczucie. Okazuje się, że nie radzili sobie poza programem.

Co się stało? Życie. Raz na dziesięć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość. Jakiś czas mieszkaliśmy razem. Oglądaliśmy wszystkie odcinki programu, trzymaliśmy się za ręce. Co weekend było oglądanie i wspólne przeżywanie tego jeszcze raz.

A jakim parom z programu udało się stworzyć trwały związek?

Zobacz wideo

Trzymaliście za nich kciuki?

KB

Więcej o:
Komentarze (34)
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swoim związku z Agatą. Zdradził, dlaczego postanowili się rozstać
Zaloguj się
 • Gość: b

  Oceniono 31 razy 31

  Nie dowiedzieliśmy się jednak dlaczego im się nie udało.Mowa-trawa

 • pograniczewogniu

  Oceniono 31 razy 29

  Jak nic nie robili,tylko trzymali się za ręcę oglądając odcinki,w których wystąpili, to nie dziwię się,że im w końcu nie wyszło.Zycie na tym nie polega

 • Gość: mop

  Oceniono 16 razy 14

  Nie udało się bo to bufon i egoista. Pamiętamy jak potraktował Paulinę, a Agatka tylko niewiniątko udaje a też dobra jest

 • Adam K

  Oceniono 6 razy 6

  Co to cisza przedwyborcza ze takie hity piszecie ?

 • Gość: Kasik

  Oceniono 7 razy 5

  On sam nie wie czego chce.Chyba wziął udział w programie żeby się pokazać.

 • Gość: Proza życia

  Oceniono 5 razy 5

  Czyli fajnie było jak był lansik, a potem fajnie się skończyło. Normalka hehe

 • Gość: Radzio

  Oceniono 2 razy 2

  A kto by z nim wytrzymał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX