Jennifer Aniston i Brad Pitt jednak spotkali się po Oscarach. "Pogratulowała mu wygranej"

Amerykański magazyn donosi, że Jennifer Aniston i Brad Pitt spotkali się po tegorocznym wręczeniu Oscarów.

Od czasu rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta na języki ponownie wróciła relacja pomiędzy aktorem a Jennifer Aniston. Para aktorów była razem przez kilka lat, jednak romans Pitta z Jolie rozwaliły ich związek w 2005 roku. Od tamtej pory unikali się jak ognia, jednak gdy aktor ponownie został singlem, sprawy nieco się zmieniły. 

Jennifer Aniston i Brad Pitt spotkali się po Oscarach

Jennifer Aniston i Brad Pitt kilka miesięcy temu odnowili kontakt. Mimo że próbowali ukryć to przed mediami, to nie do końca im się to udało, a ich wspólne serdeczności na rozdaniu SAG Awards obiegły cały świat. Plotkowano, że wszystko było na jak najlepszej drodze, aby ta dwójka ponownie dała sobie szansę. Niestety Jennifer Aniston nie pojawiła się na tegorocznym rozdaniu Oscarów, więc media rozpisywały się, że ta dwójka nie miała okazji się spotkać. Jak się okazuje, nic nie stanęło im na przeszkodzie. Mimo że Jen bawiła się na afterparty Netflixa, a Brad na innym przyjęciu, to i tak się spotkali. Jak donosi portal "Page Six", obydwoje pojawili się również na przyjęciu Guy Oseary'ego. Informator portalu dodaje, że ich spotkanie było bardzo krótkie. Jennifer miała pogratulować mu zdobytego Oscara.

Rozmawiali krótko. Tym razem nic nie zaiskrzyło. Jennifer pogratulowała mu nagrody i zaraz się rozeszli. To była emocjonująca noc - wyjawia źródło tabloidu. 

Informator tabloidu dodaje, że Brada i Jennifer łączy tylko przyjaźń.

Są przyjaciółmi i są szczęśliwi dla siebie. Nie chcą niczego oprócz szczęścia dla siebie. Jennifer cieszy się, że Brad wrócił do jej życia jako przyjaciel, ale to wszystko - dodaje informator.

Jennifer Aniston i Brad Pitt nie komentują swoich zażyłości, co tylko potęguje zainteresowanie. Myślicie, że odważą się i opowiedzą co ich naprawdę łączy?

RG

Więcej o: