Pijana Angelina Jolie zadzwoniła do Jennifer Aniston z awanturą. Amerykański tygodnik donosi, że nie przebierała w słowach

Amerykański tygodnik "New Weekly" donosi, że Angelina Jolie nie wytrzymała medialnego szumu pomiędzy Bradem a Jennifer i zadzwoniła do niej.

Od jakiegoś czasu media na całym świecie skupione są na domniemanym powrocie Brada Pitta do Jennifer Aniston. Byli małżonkowie spotkali się już na kilku imprezach, a zdjęcia z ich wspólnej pogawędki po rozdaniu Złotych Globów zalały cały Internet. Amerykański tabloid "New Weekly" informuje, że pomiędzy tą dwójką sprawy zaszły już o wiele dalej, czego konsekwencją ma być nawet ciąża. Jakby tego było mało, tygodnik donosi, że Angelina Jolie nie wytrzymała presji i wygarnęła wszystko Jennifer przez telefon, będąc pod wpływem alkoholu. 

Angelina Jolie zadzwoniła do Jennifer Aniston

Ponoć Angelina Jolie była pijana i zadzwoniła do Jennifer, jednak ta nie odebrała telefonu. Angie się nie poddała i zostawiła jej gorzką wiadomość na poczcie głosowej. 

Brad już cię zdradza i nie zmieni swoich nawyków- wybrzmiało w słuchawce. 

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon:

Zobacz wideo

Informator tygodnika dodaje, że Jennifer nie uwierzyła swojej rywalce. 

Musisz pamiętać, że to nie jest pierwsza runda Jen z Angie. Jen myśli tylko, jak smutne jest to, że dzieci Brada muszą widzieć swoją mamę tak pokręconą z zazdrości - mówił informator. 

Aż strach pomyśleć, jak zareaguje Angelina, gdy plotki o ciąży Jennifer okażą się prawdą.

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.