Oscary 2020: America Ferrera pokazała ciążowy brzuch na czerwonym dywanie. Gwiazda "Brzyduli Betty" wygląda kwitnąco

Na gali wręczenie nagród Akademii Filmowej pojawiła się gwiazda "Brzyduli Betty". America Ferrera bordową kreacją podkreśliła pokaźny ciążowy brzuszek. Wyglądała przepięknie. Na czerwonym dywanie pozowała razem ze swoim mężem Ryanem. Trudno oderwać od nich wzrok!

Oscary 2020 przyciągnęły do Teatru Dolby wielu wybitnych aktorów. Wielkie nazwiska, przepiękne kreacje i najważniejsze w branży filmowej nagrody - to znaki rozpoznawcze tego wydarzenia. Hollywood tej nocy jak zwykle było najjaśniejszym miejscem na ziemi, oświetlonym przez błysk fleszy. Swojej statuetki doczekał się Brad Pitt, a Billie Eilish zaczarowała fanów występem, jednocześnie szokując stylizacją. Ale to właśnie gwiazda "Brzyduli Betty" przyciągnęła nasz wzrok. America Ferrera prezentowała się przepięknie. Kobieta spodziewa się drugiego dziecka! 

Pamiętacie Oscary 2019? Borys Szyc zadbał, by wszyscy obserwatorzy jego Instagrama choć częściowo "byli" w Hollywood!

Zobacz wideo

America Ferrera na Oscarach 2020

Gwiazda serialu "Brzydula Betty" na początku roku poinformowała fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. Nowiną podzieliła się na Instagramie, publikując uroczą fotografię z mężem i synkiem Sebastianem. Chłopczyk niedawno skończył roczek, a już wyczekuje narodzin rodzeństwa. Na zdjęciu trzyma mamę za brzuszek - ten widok jest przesłodki. 

America Ferrera pojawiła się z mężem na gali wręczenia nagród Akademii Filmowej. Czerwony dywan należał do niej! Kobieta na tę okazję wybrała długą bordową suknię, która idealnie podkreślała jej błogosławiony stan. Stylizację dopełniła złotą opaską na czole, w której wyglądała niczym bajkowa Pocahontas. 

America Ferrera w ciąży. Oscary 2020America Ferrera w ciąży. Oscary 2020 Richard Shotwell / Agencja Gazeta

Widać, że ciąża służy aktorce, choć niedawno wyznała, że pierwszy trymestr był dla niej trudnym okresem. America podzieliła się z fankami fitnessowymi poradami. Kobieta dba o swoją figurę nawet w ciąży i systematycznie trenuje. Opowiedziała między innymi o tym, jak radzi sobie z niechęcią do ćwiczeń. 

Już niedługo Ferrera doczeka się kolejnego maleństwa.

BWO 

Więcej o: