America Ferrera, której w Cannes wszedł pod sukienkę dziennikarz, komentuje skandal: To niemożliwe, żeby po czymś takim...

"Niemożliwe, żeby po czymś takim nie czuć zdenerwowania" - powiedziała na after party America Ferrera po tym, jak w na Festiwalu Filmowym w Cannes wszedł jej pod suknię ukraiński dziennikarz, Vitalii Sediuk.

Ochrona nie zdołała zareagować na czas, gdy ukraiński dziennikarz Vitalii Sediuk wszedł niespodziewania pod suknię Ameriki Ferrery pozującej na czerwonym dywanie w trakcie Festiwalu Filmowego w Cannes (zobacz: Skandal w Cannes! Ukraiński dziennikarz wszedł pod sukienkę aktorki. Ochrona się zagapiła [ZDJĘCIA] ). Okazuje się, że aktorka, która właśnie promuje film "Jak wytresować smoka 2" w którym użyczyła głosu jednej z postaci, mocno przeżyła tę sytuację.

Myślę, że to niemożliwe po czymś takim nie czuć zdenerwowania - czytamy jej wypowiedź na portalu Hollywoodreporter.com.

Aktorka jednak szybko doszła do siebie.

W porządku, nie ma o czym mówić - skwitowała aferę.

Do zdarzenia doszło, gdy obsada filmu przechodziła przez czerwony dywan pozując ustawionym wzdłuż niego fotoreporterom. Według źródeł cytowanego portalu, zanim ochroniarze odciągnęli Sediuka od Ferrery, ten zdążył już schwycić aktorkę za kostki.

Zobacz wideo

America FerreraAmerica Ferrera JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

alex

Więcej o: